Firma STS.PL jest legalnym polskim bukmacherem, który działa na polskim rynku bukmacherskim od 1997 roku. Ma duże doświadczenie w bukmacherce oraz grach live online. Na samym początku miał on tylko sieć punktów bukmacherskich jak Totolotek czy Fortuna, ale z czasem rozwinęły się w nowoczesnego legalnego bukmachera online.

Obecnie posiada licencję Ministerstwa Finansów RP na operowanie zakładami wzajemnymi internetowymi i skupia się na Polsce. Firma STS.PL prócz zakładów sportowych ma też platformę do obstawiania wirtualnych sportów oraz e-sportu (gry komputerowe).

Wejdź na stronę główną i zarejestruj się

 

Rejestracja w STS’ie:

Na samym początku zapoznajemy się z regulaminem który jest TUTAJ , następnie wypełniamy wszystkie pola z formularza, czekamy na potwierdzenie otwarcie konta gracza które dostaniemy na maila podanego w formularzu i dokonujemy pierwszego transferu gotówki na nasze konto na grę na zakładach bukmacherskich czy wirtualne sporty.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: 120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Bonusy i promocje w STS

Wszyscy nowi klienci są upoważnieni do otrzymania bonusu 100% od pierwszej wpłaty.

Aby aktywować bonus 100% od pierwszej wpłaty (maksymalnie dostać możesz 500zł), gracz musi dokonać wpłaty na swoje konto gracza po przez jedną z kilku metod płatności dostępnych po zalogowaniu się. Po wpłacie natychmiast zostanie dodany do konta bonus.

 

WPŁATA W STS

Po zalogowaniu się na konto www.sts.pl, wchodzimy do zakładki Wpłata i wybieramy interesujący nas sposób transferu pieniędzy. Mamy do wyboru obecnie przelew bankowy, karty kredytowe, Skrill  i Dotpay.
Legalny bukmacher STS nie pobiera żadnych opłat za wpłaty.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

WYPŁATA W STS

Dokonujemy ją analogicznie jak wpłatę po zalogowaniu się na nasze konto wybieramy Wypłata i określamy sposób w jaki chcemy by nasza wygrana trafiła do nas. Obecnie jednak można póki co wypłacać tylko na konto bankowe – związane jest to z tym że bukmacher działa w pełni legalnie i musi działać przejrzyście.

 

Nasza opinia o STS

To największy bukmacher w Polsce. W dodatku działa jako legalny bukmacher (ma licencję MF) dzięki czemu możemy być spokojni o nasze pieniądze i o rzetelną obsługę i grę – w razie czego można zgłosić nadużycia i będzie miał kłopoty z licencją.

Fajny bonus powitalny plus dobra pomoc w razie kłopotów a na dodatek kursy lepsze niż u większości legalnych bukmacherów online i mamy naprawdę solidnego nadal gracza na polskim rynku zakładów bukmacherskich online.

Rejestracja w STS znajduje się tutaj