../sts/

Zakłady bukmacherskie dla początkujących – zaczynamy

zaklady-bukmacherskie-dla-poczatkujacych

Wielu początkujących graczy zaczyna swoją przygodę z bukmacherką mając w kieszeni (a raczej na koncie) niewielką kwotę, którą chce przeznaczyć na swoją grę na zakładach bukmacherskich w sieci.

Ale niewielu wie, że dzięki bukmacherom można w krótkim czasie uzyskać całkiem sympatyczną kwotę z obstawiania meczy …

 

Typowanie dla początkujących

Kryterium Kelly`ego
Czasami uważamy, że drużyna, zawodnik lub zdarzenie ma większe szanse na wygraną niż sugerują to kursy podane przez bukmachera.

System Kelly`ego służy do maksymalizowania zarobków w dłuższym okresie czasu na zakłady bukmacherskie o zawyżonych kursach poprzez odpowiednie dobieranie stawek. Należy pamiętać, że czym wyższy kurs tym mniejsze prawdopodobieństwo sukcesu.

W tym systemie należy być bardzo wytrwałym, zyski przyjdą z czasem ale będzie trzeba na nie poczekać.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Progresja remisowa
Jednym z najczęściej stosowanych i zyskujących coraz większą popularność systemów bukmacherskich jest system gry zwany progresją remisową. Postaram się wprowadzić zainteresowanych w jego podstawy. Przygotuj się na dużą dawkę wiedzy o progresji, z jaką nie miałeś jeszcze do czynienia.

 

System D`Alemberta
System D`Alemberta jest systemem związanym z odpowiednim doborem stawek do konkretnej gry, nadaje się on do różnego rodzaju systemów, jednakże podstawowym wymogiem korzystanie z pomysłu genialnego matematyka jest to aby kurs na grane zdarzenie sportowe wynosił minimum 2,0 (jednak nie powinien być on również za wysoki), niezależnie czy jest ono singlem czy kuponem akumulacyjnym.

Przed rozpoczęciem gry trzeba ustalić swój budżet i jednostkę podstawową, czyli taką za jaką będziemy grali 1 kupon.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Otagowane: