Darmowy zakad Fortuna

Zakład AKO u bukmacherów (popularny typ zakładu)

Zaklad-AKO - akumulatory

Przeglądając swoje historię zakładów bukmacherskich możemy być w szoku co graliśmy na samym początku naszej przygody z zakładami bukmacherskimi. Z pewnością było to niemal wszystko – niezależnie od dyscyplin sportowych czy rodzajów kuponów.

Z resztą wielu początkujących graczy zadaje sobie pytanie czy warto w ogóle puszczać akumulatory?

Choć rodzajów kuponów jest kilka praktycznie dla wielu są dwie główne grupy – single i akumulatory. Bezwzględnie na początku najczęściej przeważają u nas kupony AKO. Myślimy, że tak naprawdę to my jesteśmy na wygranej pozycji i mamy wielka szanse na ogranie bukmachera. Uważamy, że weźmiemy kilka spotkań tzw. pewniaków po niskich kursach. Często nawet nie robiliśmy wtedy większej analizy danych spotkań – jest niski kurs zatem dany graczy czy zawodnik musi wygrać.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Jednak to właśnie przy tych naszych „pewniakach” pojawiały się czerwone krzyżyki. Nadszedł zatem czas, w których samych siebie pytaliśmy czy to w ogóle ma sens?

 

Czy warto puszczać akumulatory – zakłady AKO?

Dla wielu graczy stanowią głównie pole do zabawy. Są jednak i tacy, dla których jest to podstawowa strategia do zarabiania na zakładach bukmacherskich. Zważmy uwagę, że mając już dwie propozycje tworzymy niejako kupon AKO.

Są to przemyślane spotkania, które mają różne kursy. Nie zawsze są to najniższe kursy.

Doświadczeni gracze doskonale wiedzą, że nie ma pewniaków. Dlatego też analizują każde spotkanie niezależnie od kursu. Zazwyczaj już wcześniej zakładają sobie ile musi wynieść końcowy kurs lub ile spotkań musi trafić na owy kupon. W takich przypadkach, kiedy to wszystko mamy po kontrolą jak najbardziej warto puszczać akumulatory.

Dodatkowo należy wspomnieć, że są gracze, którzy potrafią w przeciągu kilku minut stworzyć taki kupon z oferty na żywo. Wydaje się jednak, że jest to o wiele wyższy poziom niżeli tworzenie kuponu AKO przedmeczowego.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Kupony akumulowane nie mają jednak zupełnie sensu kiedy obstawiamy głównie samych faworytów po bardzo niskich kursach, ale za to dajemy wysoką stawkę. Bez analizy taki kupon tak naprawdę nie jest nic wart i możemy być niemal pewni, że będzie on przegrany.

I to właśnie w takich przypadkach najczęściej dochodzimy do wniosku, że nie ma sensu grać „pewniaków” tylko i wyłącznie dla niskich kursów. Podsumowując, granie akumulatorów ma sens. Należy jednak cały czas mieć się na baczności i przestrzegać kilku ważnych zasad.

Z pewnością nie sugerujmy się niskimi kursami do podbicia końcowego kursu. To absolutnie nie wyjdzie nam na dobre nawet jeśli niewiele brakuje nam do założonego wcześniej kursu. Im mniej spotkań – tym lepiej.

Dzięki temu jakże prostemu trikowi zyskujemy większe prawdopodobieństwo wygranej. Jednocześnie nie zakazujemy grania totalnie odlotowych kuponów AKO. Ale te traktujmy w formie zabawy i należy wcześniej ustalić ile możemy na nie przeznaczyć pieniędzy i jak często je grać. Kupony akumulowane są tak naprawdę jak całe zakłady bukmacherskie – musimy być cały czas na wodzy, by bezsensownie nie tracić pieniędzy.

Dobrze wiedzieć …

Należy mieć jednocześnie na uwadze, że profesjonalni gracze lubują się głównie w singlach i to na nich zarabiają najwięcej.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+