Jak wybrać bukmachera …

Wiele osób zastanawia się, jaki bukmacher jest najlepszy albo u kogo warto typować swoich zwycięzców?

Jest to trudny wybór i wymagający wiedzy, chociażby po to, aby nie stracić swoich pieniędzy, gdyż jak już się zacznie tracić to potem może być tylko gorzej.

Mianowicie trzeba zastanowić się czy ten bukmacher, do którego się wybieramy prowadzi legalną działalność na terenie Unii Europejskiej, i otrzymał zezwolenie od Ministra Finansów choćby jednego z krajów UE.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: 120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Wtedy mamy już troszeczkę pewności, że będą to uczciwe zakłady bukmacherskie. Najważniejsze jest bowiem to, aby wszystko było legalne i uczciwe. Potem można dopiero zacząć się zastanawiać, jak wybrać bukmachera i który ma najlepsze stawki czy jaki bukmacher jest najlepszy albo u kogo warto typować i którzy to najlepsze buki w Polsce?

Aby zrobić to dobrze trzeba zacząć od analizy tabeli kursów. Warto zdobyć informacje jak u danego bukmachera wyglądają kursy na poszczególne ligi które mamy zamiar obstawiać. Poza tym, aby wybrać dobrego bukmachera warto czytać specjalistyczne artykuły a także słuchać opinii różnych ludzi, ale bardziej na zasadzie czegoś w rodzaju dobrego informatora.

Obstawianie meczów u buka

Co do samego obstawianie meczów to pomyśl, kiedy masz większe szanse, czy jeżeli obstawisz więcej zdarzeń na jednym kuponie czy też tylko jedno. Jest jeszcze wiele innych prawidłowości, które powinny pomóc w dobrym obstawianiu, jednak nie zmienia to faktu, że należy zadać też sobie pytanie, jak wybrać bukmachera i który bukmacher ma najlepsze stawki nim zaczniemy typować?

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

A to już jest tylko kwestia śledzenia u konkretnych bukmacherów tego, co oferują swoim klientom. Jednak należy pamiętać, żeby nie sugerować się samą tylko wielkością kursu, jaka jest oferowana, gdyż wcale nie musi to znaczyć, że jeżeli jest niski kurs na kogoś/zespół to automatycznie wiadomo, że on przegra na sto procent. To ma mało wspólnego z rzeczywistością i wprowadziło już wielu ludzi w manowce. Ale takie jest prawo zakładów.

Jak obstawiać mecze i gdzie?

Poza tym, jeżeli nie wiesz jak obstawiać mecze, to skorzystaj z różnych poradników bukmacherskich, które pomogą w tym, żeby nauczyć się grać a także żeby co zrobić by dobrze wybrać bukmacherów, u których będziemy obstawiać.

To tylko takie małe sugestie, jednak wszystko zaczyna się od sugestii, a potem trzeba się samemu wgłębić w temat, aby wyjść na tym wszystkim jak najlepiej. Czasami najbardziej niezawodne mogą się okazać prowadzone własne statystyki, które powinniśmy prowadzić od samego początku naszej gry u bukmachera. A to tylko tak na marginesie.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Darmowy 120 zł zakład! Opis Obstaw
2 Do 1200 zł za wpłatę + freebet Opis Obstaw
3 3000 zł + zakłady bez podatku! Opis Obstaw

Tak, więc dowiedz się jak obstawiać, jakie są rodzaje zakładów, a także, u kogo najlepiej obstawiać swoich ulubieńców. Pamiętaj, szanuj swoje pieniądze, gdyż w takich rozgrywkach można je wyjątkowo szybko stracić i mieć poważne problemy, które może być ciężko odkręcić, albo będzie to bardzo czasochłonne.

Niestety w 2018 czy 2019 roku ale i w każdym kolejnym wybór najlepszego bukmachera do gry na zakładach bukmacherskich jest trudny, ale nie pozostaje nic innego jak po prostu posłuchać opinii o konkretnym bukmacherze a także samemu sprawdzać jak się sprawuje dany bukmacher, obstawiając niskie stawki, które nie zrobią nam tak wielkiego spustoszenia w portfelu, jakie mogłyby zostać po większych.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy