U jakiego bukmachera otrzymasz freebet przy zakładaniu konta?

Super freebet u pewnego buka na 2023 rok nadchodzi!

Jak rozpoczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską a także freebetem! Legalnie działający bukmacher on-line Fuksiarz.pl sporządził promocję dla typujących Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w jakiej będzie wolno pozyskać freebety o wartości zależnej od liczby goli strzelonych w nadchodzącej rundzie Premier League! Promocja z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Toteż jeśli nie posiadasz konta gracza na stronce www.fuksiarz.pl to w tym momencie masz powód żeby je w tym miejscu założyć.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ażeby wziąć akces w akcji promocyjnej mussz dotrzeć na podstronę „DOŁĄCZ” na stronce akcji, przelać 50 pln tudzież zaryzykować przedmeczowy kupon AKO z min. 3 meczami oraz kursem całkowitym 3.00 względnie większym, obejmujący jedynie spotkania z zakładów bukmacherskich na Premier League. Kupony zakwalifikowane do akcji promocyjnej wolno składać do 2 stycznia 18:29. Jeśli kupon będzie odpowiedni, obstawiający osiągnie freebet zależny od liczby goli zdobytych w 19. kolejce Premier League:

1-15 bramek: 20 zł freebet
16-25 bramek: 30 zł freebet
26-35 bramek: 40 zł freebet
36+ bramek: 50 zł freebet

W owej akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl można postawić nielimitowaną ilość kuponików, ale tylko pierwotny trafiony kupon spełniający warunki oferty, będzie brany pod uwagę w trakcie przyznawania freebetów.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ciekawe informacje