Jak obstawiać Esktraklase?

Jaka drużyna zostanie w naszej Ekstraklasie piłkarskiej Mistrzem Polski, a które drużyny zostaną relegowane czyli jak obstawiać Ekstraklasę ?
Pewnie jeśli chodzi o Mistrza nie dowiemy się tego aż do ostatniego meczu w sezonie, ale pewnie rozpoznamy od razu jakie zespoły będą bliżej końcowego triumfu aniżeli spadku z ligi.

W tej chwili wśród pewniaków tych rozgrywek najwięcej możliwości na ostateczny triumf daje się Legii Warszawa i Jagielloni. Niemniej jednak wśród pretendentów do Mistrzostwa mamy jeszcze jeden klub (po sporych wzmocnieniach) jest to Lech Poznań. Dlatego w tych rozgrywkach mamy nadzieję że więcej niż 2 kluby będą rywalizować o Mistrza Polski w piłce nożnej.

Typy na Ekstraklasę piłkarską czyli polską ligę nie należą do banalnych zakładów. Bo w znaczącej ilości spotkań jest tak, że nawet rasowy obserwator nie jest w stanie przewidzieć rezultatu konkretnego meczu, a w dodatku w naszej bardzo siłowej lidze – Ekstraklasie, każda drużyna może wygrać z każdą (co pokazały zeszłe sezony).

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Zakłady sportowe w trakcie mogą się nie sprawdzić. Dynamiczność w danym meczu zdoła włączać bałagan i popularyzować popłoch w sercu tudzież rozumie typującego.

Jak przygotować typy na ekstraklasę?

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem w owym przypadku jest dokonywać beznamiętnych rozważań i pomału monitorować rezultaty z poprzednich kolejek ekstraklasy.

Z powodu braku przewidywalności Ekstraklasy piłki nożnej, obstawianie meczy u bukmacherów on line może i przysporzy nam sporo kłopotów.

Z jednej strony jest to dobra informacja dla osoby typującej – ponieważ swoimi analizami plus obserwacjami można ograć bukmachera.
Skądinąd, prognozowany rezultat określonego meczu może być nie trafiony i może być powodem przegranej solidnej części funduszy którymi dysponujemy na obstawianie u bukmachera.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Dobrym środkiem na uchronienie się od porażki jest zaufanie swoim kompetencjom w trakcie typowania wyników meczy abnaliza pełnych pojedynków ligi polskiej z ostatnich kolejek.

Wspieranie się tylko na analizach przykładowo innych obstawiających mecze ekstraklasy może przynosić pomyłki, a w wypadku kiedy sam decydujesz o swoich typach i prognozach – wydobywasz wnioski z analiz plus kształcisz się, jak nie popełniać błędów w następnych meczach które chcesz obstawiać online u bukmacherów.

 

Jak obstawiać Ekstraklasę w tym sezonie…

Kolejka 1 – 22 sierpnia 2020
Beniaminek 3 – Lechia Gdańsk – Typuję: 2
Cracovia – Pogoń Szczecin – Typuję: X
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała – Typuję: 1
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków – Typuję: X
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań – Typuję: 2
Raków Częstochowa – Legia Warszawa – Typuję: 2
Wisła Płock – Stal Mielec – Typuję: X
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice – Typuję: 1

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Superbetnawet do 600 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Kolejka 2 – 29 sierpnia 2020
KGHM Zagłębie Lubin – Beniaminek 3
Lech Poznań – Wisła Płock
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia
Stal Mielec – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

Kolejka 3 – 12 września 2020
Beniaminek 3 – Piast Gliwice
Cracovia – Stal Mielec
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Kolejka 4 – 19 września 2020
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Lech Poznań – Beniaminek 3
Lechia Gdańsk – Stal Mielec
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Wisła Kraków – Wisła Płock

Kolejka 5 – 26 września 2020
Cracovia – Raków Częstochowa
Górnik Zabrze – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Stal Mielec – Piast Gliwice
Wisła Płock – Beniaminek 3

Kolejka 6 – 3 października 2020
Beniaminek 3 – Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa – Wisła Płock
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław – Cracovia

Kolejka 7 – 17 października 2020
Cracovia – Piast Gliwice
Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Beniaminek 3
Stal Mielec – Wisła Kraków
Wisła Płock – Śląsk Wrocław

Kolejka 8 – 24 października 2020
Beniaminek 3 – Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Cracovia
Piast Gliwice – Wisła Płock
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Raków Częstochowa – Stal Mielec
Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

Kolejka 9 – 7 listopada 2020
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała – KGHM Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Stal Mielec – Beniaminek 3
Wisła Płock – Pogoń Szczecin

Kolejka 10 – 21 listopada 2020
Beniaminek 3 – Wisła Kraków
Cracovia – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin – Stal Mielec
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze

Kolejka 11 – 28 listopada 2020
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Beniaminek 3
Stal Mielec – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock – Cracovia

Kolejka 12 – 5 grudnia 2020
Cracovia – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Beniaminek 3
Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Stal Mielec
Wisła Płock – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa

Kolejka 13 – 12 grudnia 2020
Beniaminek 3 – Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze – Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Stal Mielec – Lech Poznań
Wisła Kraków – Legia Warszawa

Kolejka 14 – 19 grudnia 2020
Cracovia – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Lech Poznań – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Stal Mielec
Piast Gliwice – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław – Beniaminek 3

Kolejka 15 – 6 lutego 2021
Beniaminek 3 – Cracovia
Górnik Zabrze – Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Stal Mielec – Śląsk Wrocław
Wisła Kraków – Piast Gliwice

Kolejka 16 – 13 lutego 2021
Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – Beniaminek 3
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Cracovia
Stal Mielec – Wisła Płock
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok

Kolejka 17 – 20 lutego 2021
Beniaminek 3 – KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze – Stal Mielec
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Wisła Płock – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków

Kolejka 18 – 27 lutego 2021
KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Wisła Płock
Piast Gliwice – Beniaminek 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Jagiellonia Białystok
Stal Mielec – Cracovia
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin

Kolejka 19 – 6 marca 2021
Beniaminek 3 – Lech Poznań
Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec – Lechia Gdańsk
Wisła Płock – Wisła Kraków
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin

Kolejka 20 – 13 Marca 2021
Beniaminek 3 – Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Cracovia
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

Kolejka 21 – 20 marca 2021
Cracovia – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Beniaminek 3
Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock – Raków Częstochowa

Kolejka 22 – 3 kwietnia 2021
Beniaminek 3 – Podbeskidzie Bielsko-Biała
KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Cracovia
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Stal Mielec
Śląsk Wrocław – Wisła Płock

Kolejka 23 – 10 kwietnia 2021
Cracovia – Lech Poznań
Górnik Zabrze – Beniaminek 3
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków
Stal Mielec – Raków Częstochowa
Wisła Płock – Piast Gliwice

Kolejka 24 – 17 kwietnia 2021
Beniaminek 3 – Stal Mielec
Jagiellonia Białystok – Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Wisła Płock
Wisła Kraków – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk

Kolejka 25 – 21 kwietnia 2021
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Legia Warszawa – Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Stal Mielec – KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Kraków – Beniaminek 3
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 – 24 kwietnia 2021
Beniaminek 3 – Raków Częstochowa
Cracovia – Wisła Płock
Jagiellonia Białystok – Stal Mielec
KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 27 – 1 maja 2021
Beniaminek 3 – Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze – Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Stal Mielec – Pogoń Szczecin
Wisła Kraków – Cracovia

Kolejka 28 – 8 maja 2021
Cracovia – Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Stal Mielec
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin – Beniaminek 3
Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin

Kolejka 29 – 12 maja 2021
Beniaminek 3 – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Stal Mielec – Legia Warszawa
Wisła Kraków – Lech Poznań

Kolejka 30 – 16 maja 2021
Cracovia – Beniaminek 3
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice – Wisła Kraków
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław – Stal Mielec

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Ciekawe informacje

Dodaj komentarz