Typy na ligę mistrzów

Typy na ligę mistrzów od zawsze były bardzo popularne wśród graczy. Jednak nie są one takie proste (te mecze) do obstawiania jak się powszechnie wszystkim wydaje. Wiadomo fajnie jest typować coś co lubimy oglądać (zwłaszcza jak poziom jest wysoki praktycznie wszystkich pojedynków) ale Liga Mistrzów akurat to ciężki kawałek chleba 😉

Ja obstawiając mecze w Lidze mistrzów skupiam się w zasadzie tylko na faworytach (pewniakach 0 z których tworzę kombinację kilku spotkań.

Bo typowanie meczów drużyn o podobnym potencjale i nazwijmy ich średniakami w LM to rzecz dosyć trudna dal zwykłego typera który raczej typuje rekreacyjnie aniżeli jest to jego sposób na zarabianie pieniędzy online.

Jak co sezon tak i w tym sezonie grupa pewniaków jest niezmienna – dlatego jak obstawiać ligę mistrzów nie powinno sprawiać nam trudności – oprócz Bayernu czy Barcelony no i Realu Madryt ciężko wskazać którąś z drużyn która może wygrać Ligę Mistrzów w tym sezonie.

Natomiast w tym sezonie w Lidze Mistrzów będziemy mieć po 20 latach Mistrza Polski w piłce nożnej co osobiście mnie bardzo dziwi. Bo oprócz szczęścia to nasz Mistrz za wiele nie ma atutów by coś zdziałać w grupie.

Typy na ligę mistrzów przeniesione na -> darmowe typy na Ligę Mistrzów

Najchętniej wybierane promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
500 zł CASHBACK - pzbuk.pl + 20zł darmowy zakład
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje