Darmowy zakad Fortuna

Typy ekspertów na mecz Polska – Szwajcaria

euro-2016-polska

Obstawianie meczów Euro czy wielkich imprez nie jest proste. Mecze zupełnie różnią się od tych ligowych zmagań. Tutaj każdy typer musi zupełni zmienić swoje nastawienie. Jak pokazuje obecna impreza jaką jest Euro 2016 gole nie są mocną stroną większości zespołów.

Warto stawiać zatem undery. Nie każdy idzie tutaj na ilość, bo liczy się przecież jakość. Tym bardziej teraz w 1/8 finału, gdzie nikt nie może pozwolić sobie na błędy. Z pewnością największy nacisk każdy zespół będzie kładł na obronę. Strata bramki w początkowej fazie spotkania będzie bolała i stresowała najbardziej.

Obstawianie meczów Euro 2016 również nie należy do najłatwiejszych. Mimo wszystko już na tym etapie mogliśmy zauważyć jak grają poszczególne drużyny, na co je stać i kto musi pauzować za kartki i nie zagra w kolejnych zmaganiach.

 

Dla nas Polaków, typerów najważniejsze spotkanie będzie miało miejsce oczywiście w sobotę. Wtedy to zmierzymy się ze Szwajcarami, którzy podobnie jak my historycznie wyszli z grupy. Mecz Polska – Szwajcaria to dla nas prawdziwa okazja, aby pokazać się z jeszcze lepszej strony i przejść dalej. Polska ma tu naprawdę duże szanse, a widzą ją nie tylko polscy kibice, ale również bukmacherzy i eksperci.

No właśnie, typy ekspertów na mecz Polska – Szwajcaria dopiero się pojawiają.

Mimo wszystko już teraz słychać pozytywne głosy w stronę naszej reprezentacji.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl


Co powinniśmy zatem obstawiać – kto wygra Polska czy Szwajcaria?
Bezsprzecznie wygrane Polaków. Nie chodzi tu jedynie o patriotyczne myślenie. Nasza drużyna to nie tylko nazwiska. Widać coraz lepsze zgranie i naprawdę ciekawe akcje, w których brakowało naprawdę niewiele. Wypracowanych bramkowych sytuacji to już dużo i kto wie czy z Helwetami nie będzie ich jeszcze więcej …

Typ: Polska, Wynik 1:0

Otagowane: