Bonus bez depozytu od LV BET! Sprawdź

Przetestuj ofertę ETOTOMANIA od Etoto

etotomania

Od czasu do czasu bukmacher online Etoto proponuje swoim dotychczasowym klientom bonusy (nie chodzi o promocje na start). Stąd ETOTOMANIA to kapitalne zdumienie a także interesująca oferta dla grających u tego lokalnego bukmachera online.

Etotomania

Dzisiaj na stronce www.etoto.pl oficjalnie zaczęła działać ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla użytkowników dający okazję awansu ma wyższy stopień i przyjmowanie coraz to fajniejszych gratyfikacji.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Klienci gromadzą punkty za zaryzykowane kuponiki. Z końcem miesiąca według „widełek” przenikają szczebel wyżej i rutynowo dostają kolejne nagrody. Licznik punktów permanentnie informuje obstawiającego ile brakuje mu do wyższego poziomu na przykład ZŁOTY, a ile do podtrzymania obecnego na przykład SREBRNY.
Nadto, także widzi typer jakie wygrane ich oczekują w nadciągającym tygodniu.

Im wyższy szczebel w programie Etotomania buka Etoto tak regularnie możemy liczyć na doskonałe nagrody dla obstawiającego.

Projekt przedstawiony zastąpił każde, do chwili obecnej istniejące promocje bukmacherskie na stronce nie licząc oferty na start „Zamieniamy 100 zł na 300 zł

Więcej danych zamieszczono na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Otagowane: