../lvbet/

Przegrywasz na zakładach – wyciągaj wnioski!

przegrywanie-na-zakladach-bukmacherskich

Podczas typowania meczów liczymy tylko i wyłącznie na wygraną, nawet jeśli jest to zakład agresywny to mało osób stawia na chybił-trafił.

Z pewnością każdego gracza nie ominie chwila chwały, ale również chwila straty pieniędzy. Każdy gra swoimi systemami, toteż czasami przegrane nie robią nam większej szkody i cały czas posiadamy pewny kapitał, którym możemy grać dalej.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Jak nie przegrywać na zakładach bukmacherskich

Problemy zaczynają się jednak wtedy kiedy postawiliśmy na dany kupon wszystkie nasze pieniądze.

Niestety ich strata może okazać się jedynie punktem zapalnym do jeszcze większej katastrofy. Tyczy się to głównie graczy początkujących, którzy szybko chcą odzyskać swoje pieniądze. Tu znów ponawia się temat naszej psychiki. W zakładach bukmacherskich nasze myślenie odgrywa bardzo ważną rolę. I wcale nie jest wykluczone, że owe stracone pieniądze uda nam się szybko odegrać. Ale równie dobrze możemy stracić kolejne pieniądze, często oszczędności.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl/bonusy

Prawda jest jednak taka, że po takich przegranych można stwierdzić czy nadajemy się ogólne do tej zabawy i zarabiania w ten sposób. Nikt nie neguje kiedy po przegranej znów przelewamy na konto bukmachera pieniądze do kolejnego typowania meczów.

Ważne jest jednak jak to zamierzamy robić.

Bo jeśli chcemy szybko odzyskać gotówkę i stawiać na pierwszy lepszy mecz bez jakiekolwiek analizy to zakłady bukmacherskie nie są dla nas, gdyż mogą nas wpędzić tylko i wyłącznie w hazard. Stawianie na dyscypliny sportowe o których nie mamy w ogóle pojęcia czy stawianie zbyt agresywne to droga donikąd.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jeśli jednak będziemy potrafili poczekać na ciekawe spotkanie sportowe i odpowiednio zagrać to możemy odzyskać pieniądze i grać z powodzeniem dalej. Pamiętajmy jednak, aby ze wcześniejszej przegranej wyciągnąć wnioski. Tylko takie postawa pozwoli nam wygrywać w przyszłości.

Musimy być pewni kuponów, które zamierzamy grać. Powinniśmy je zawsze obstawiać w taki sposób jakby od nich zależało naprawdę wiele.

I co ważne, starajmy się nie grać całą posiadaną gotówką czyli obstawiać mecze za wszystkie pieniądze, warto pozostawić sobie kolejne koło ratunkowe.

Otagowane: