Promocje u buków

Jako że mamy początek roku i kilku bukmacherów online postanowiło zaktualizować swoje bukmacherskie promocje i bonusy na start dla nowych graczy w 2020 roku  – tak i my postanowiliśmy zebrać wszystkie oferty i zaprezentować je Wam w jednym miejscu.

Promocje u buków

Jaki bukmacher oferuje zakłady bez podatku? Gdzie można powiększyć swoją wygraną o 12%? Te pytania zadaje sobie wielu graczy z Polski. Tak więc, gdzie znajdziemy zakłady bez podatku na Polskim rynku?

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Legalny bukmacher bez podatku

Jeszcze żaden bukmacher w Polsce nie zdecydował się na grę bez podatku na stałe. Wymaga to potężnego zaplecza finansowego oraz dużej liczby aktywnych klientów. Na ten moment nie ma w Polsce bukmachera, który zdecydowałby się na obniżenie swoich zysków o 12%.

Istnieją jednak zakłady bukmacherskie, które wprowadzają różnego rodzaju bonusy na start jak zakłady bez podatku na określony czas lub na stale określonych warunkach. Np. zakłady bez podatku mogą być oferowane na specjalne wydarzenia takie jak Liga mistrzów czy zakłady akumulowane. Czy istnieją bukmacherzy, którzy w ramach promocji zdecydowali się na zakład bez podatku? Oczywiście, że tak!

Totolotek bez podatku, w ofercie: Gram Grubo!

Jeśli chodzi o promocje u buków to Totolotek jest jednym z nielicznych buków, który daje szanse na większą wypłatę. Akcja „Gram Grubo!” nie obciąża nas podatkiem 12% pod warunkiem, że spełnimy pewne warunki. Na stronie Totolotek możemy skorzystać z oferty zakład bez podatku w piątek lub w dzień rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, obstawiając kupon prosty TotoMix lub zakład na żywo. Aby spełnić warunki musimy postawić przynajmniej 100 zł po kursie minimalnym @2.00.

Totolotek od czasu do czasu wzbogaca swoją ofertę ’zakłady bez podatku. Obstawiając mecz za pomocą aplikacji mobilnej na zakłady przedmeczowe, proste lub na żywo, spełniając odpowiednie warunki ustalone przez bukmachera. Możemy skorzystać z oferty promocyjnej – o ile kurs na naszym zakładzie wynosi minimum @2.50 (kurs pojedynczego zakładu @1.30) stawiając minimum 20 zł.

Bukmacher decyduje się również na zakłady bez podatku 12% i 6%, które nie obowiązują w czasie trwania promocji „Gram Grubo!”. Zasada jest taka sama: należy spełnić odpowiednie warunku by wziąć udział w promocji. Jest to z pewnością atrakcyjna oferta dla klientów, którzy chcą zwiększyć swoją wygraną.

 

Zakład bez podatku, czyli Happy Hour.

Milenium zakłady bukmacherskie oferuje nam zakład bez podatku po spełnieniu odpowiednich warunków promocji. Happy Hour Prematch to nic innego jak godzina bez podatku na zakłady przedmeczowe i sporty wirtualne. Codziennie w losowo wybranych godzinach możemy grać przez 60 minut bez podatku pod warunkiem, że spełnimy warunki promocji.

Aby zagrać bez podatku należy obstawić minimum 5 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczym, który wynosi @1.20 w czasie trwania oferty. Dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną i srebrną kartą klienta, liczba zostaje zmniejszona do 4 zdarzeń z minimalnym kursem. Natomiast członkowie posiadający złotą lub platynową kartę klienta mogą skorzystać z oferty już po obstawieniu 3 zdarzeń z kursem @1.20.

Szczęśliwa godzina bez podatku jest wybierana losowo, dlatego trzeba uważnie obserwować informacje dotyczące promocji. Z oferty możemy skorzystać obstawiając online, a także w punktach naziemnych. Pełny regulamin promocji Happy Hour możemy znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera Milenium.

blank

Promocje u buków pod tytułem ,,zakłady bez podatku” czy  ,,obstawianie bez podatku” są całkowicie legalne u bukmacherów, którzy posiadają licencje Ministerstwa Finansów i zawarte są one w naszym: ranking bonusów na start. W ramach promocji podatek zostaje opłacony przez bukmachera. Warto pamiętać, że jeśli nasza wygrana wyniesie ponad 2280 zł to nie zostaniemy zwolnieni z podatku obrotowego.

Obstawiaj Zakłady Bukmacherskie z Bonusem na start i najlepszymi kursami

 

Ranking bonusów na start

#1 – Fortuna.pl – Obstawiaj legalnie (2100 zł za wpłatę + 600 zł na darmowy zakład)!
Najlepszy Bonus Powitalny od Bukmachera online! Podwajają wpłatę i dają darmowy zakład!

#2 – STS.pl – Obstawiaj legalnie (Bonus bez depozytu 29 zł! I 1200 zł za wpłatę)!
Bonus Powitalny od Bukmachera: Bonus bez depozytu! I dokładają 100% za pierwszą wpłatę!

#3 – LVBET.PL – Obstawiaj legalnie (Bonus bez depozytu 20 zł! I do 3333 zł za wpłatę)!
Bonus Powitalny od Bukmachera: Podwajamy Twoją pierwszą wpłatę!

#4 – BETFAN.PL – Obstawiaj legalnie (Darmowy zakład 600 zł! I do 1000 zł za wpłatę)!
Bonus Powitalny od Bukmachera: Darmowy zakład + za wpłatę.

#5 – Superbet.pl – Obstawiaj legalnie (do 550 zł na start Cashback)!
Bonus Powitalny od Bukmachera: Dokładają 100% za pierwszą wpłatę!

A pod tym linkiem znajdziesz pełny ranking bukmacherów

Ciekawe informacje