Darmowy zakad Fortuna

Polska – Portugalia kontynuujemy obstawianie Euro2016

polska-portugalia-typy

Dotychczasowe mecze 1/8 finału Mistrzostw Europy 2016 odbywają się bez większych sensacji. Do kolejnego etapu przechodzą te zespoły, które miały przejść dalej. Jedyną nie tyle niespodzianką może być mecz Chorwacja – Portugalia, który miał wyłonić naszego rywala. Wygrać miała Chorwacja.

To oni pokazywali się w fazie grupowej z lepszej strony. Jednak jeden gol w dogrywce zdecydował o tym, że to Portugalia będzie naszym przeciwnikiem.

Obstawianie meczów Euro 2016 dało wielu typerom wielkie zarobki. Co innego jednak jest obstawianie meczów z reprezentacją Polski. Tutaj serce gra z rozumem. Z jednej strony wszędzie widzimy wygraną Polaków, z drugiej strony musimy na poważnie podejść do naszego rywala.

 

A teraz jest to nie byle kto. Portugalia w fazie grupowej grała typowo na remisy.

To pozwoliło jej na spokojne wyjście z grupy. Czy czymś nas zauroczyła ta reprezentacja? Patrząc na owe remisy, a tym bardziej na ostatni mecz z Chorwacją to niczym szczególnym. Jednak mając ją na uwadze musimy oczywiście wspomnieć o takich zawodnikach jak Ronaldo, Nani czy Pepe.

To czołowi zawodnicy, których zna z pewnością niejeden kibic. Z pewnością możemy tu mówić o dużym doświadczeniu, które zbierane jest na światowych boiskach. Ale… No właśnie, kto nie słyszał o Lewandowskim, Krychowiaku, Błaszczykowskim czy Fabiańskim.

W naszym zespole również młodzi zawodnicy pokazują się z dobrej strony – mowa tu oczywiście o Kapustce. Jak jednak wyglądają typy ekspertów na mecz Polska – Portugalia? Te pojawiają się bardzo powoli. Wszystko musi zostać bardzo dobrze przeanalizowane. Jedno jest pewne – bukmacherzy za faworyta spotkania podają Portugalię. To dość dziwne spojrzenie na ten mecz. Polacy mają za sobą chociażby remis z Niemcami. Jak dobrze wiemy jest to zespół z górnej półki. Przede wszystkim są to Mistrzowie Świata (2014r).

Portugalia w fazie grupowej zdołała zremisować z Austrią, Islandią i Węgrami. Nie są to zatem bardzo dobre wyniki. Z pewnością nie takie na jakie stać Portugalczyków. Polacy mają za sobą dobry mecz z Helwetami. Natomiast Portugalczycy nudny mecz z Chorwacją.

Nie było widać nic szczególnego w ich grze. Co prawda tabela wyników może nam wskazywać zupełnie co innego działo się na boisku. Jednak w przypadku Portugalii nie możemy mówić o tak dużej przewadze porównując do gry Polaków. Na dokładne analizy trzeba będzie z pewnością dłużej poczekać.

 

Zatem typy ekspertów na mecz Polska – Portugalia najlepiej przeglądać dzień przed meczem lub nawet w ten sam dzień. Obstawianie meczów Euro 2016 pokazało nam jednak, że jeśli mielibyśmy już coś obstawiać to z pewnością nie overy bramkowe.

W naszym przypadku faktycznie może być ciężko o trzy gole. Jeśli my lub Portugalczycy wbijemy gola to gra będzie spowolniona.

Jedna bramka daje zwycięstwo, a to z kolei przejście do kolejnego etapu. Jako kibice bardzo chcemy, by Polska weszła do półfinału.

 

Jako typerzy musimy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Warto porównać statystyki, analizy ekspertów, ale przede wszystkim ostatnią dyspozycję zawodników. A ta pokazuje, że w lepszej formie wydają się być Polacy. Awans Polski do półfinału to kurs nieco ponad 2,30.

Otagowane: