Darmowy zakad Fortuna

Pewniaki na zakładach sportowych

pewniaki-na-zakladach

Temat „pewniaków” na bukmacherskich zakładach sportowych jest omawiany praktycznie na każdym forum internetowym i był sprawdzany przez większości graczy. Są dni kiedy to typerzy są w stanie wyodrębnić z całej oferty co najmniej jednego pewniaka.

Dokładnie wszystko wskazuje na to, że wynik nie może być inny.

Oczywiście nie możemy tego przegapić i obstawiamy dane spotkanie sportowe.

 

Ale… Musimy przy tym przypomnieć swoje zasady.

Poza tym to tylko sport, a tu wszystko może się zdarzyć. Przy tym wszystkim nie możemy być oczywiście tak bojaźliwi, bo jak mówią „kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa” i to prawda, ale na faworytów poległo już wielu.

Ta taktyka dotyczy w dużej mierze graczy początkujących, którzy szybko i w miarę bez nerwów chcą zbudować sobie większy kapitał.

Biorąc taki zakład na singiel w ogóle nam się nie opłaca, ponieważ zazwyczaj są to bardzo niskie kursy. I to właśnie one kuszą początkujących do grania. Bo skoro są one tak niskie to dany zawodnik czy też zespół musi to wygrać i nie ma innej opcji! Niestety obstawiając takim sposobem możemy pozbawić się szybko własnej gotówki. Faworyt, czy też pewniak to dla bukmacherów idealny kąsek.

Wielu jest graczy, którzy tak grają. Wygrane nie są zbyt wielkie, ale przegrane za to tak.

 

Odpowiednim przykładem może być obstawienie kuponu, na którym znajdują się dwa wydarzenia sportowe.

Jedno z nich z dość wysokim kursem, natomiast drugi to tzw. faworyt, który ma za zadanie podwyższyć nam kurs, a co za tym idzie i potencjalną wygraną. Niejeden gracz miał tak, że zdarzenie pierwsze weszło bez problemu, ale drugie już nie, choć miał wygrać nasz faworyt.

To tak naprawdę pokazuje, że nie warto na oślep gracz faworytami. Nasz kupon może być zasypany kilkoma faworytami, kurs może być warty grania o większą stawkę, bo przecież dane zespoły czy zawodnicy mają to wygrać, ale wynik końcowy jest negatywny.

 

Jeśli już zamierzamy grać na umór faworytów to róbmy to z analizą i nie gramy wszystkich naszych pieniędzy, nawet jeśli kurs jest bardzo niski. Przy takim graniu trzeba mieć również swoją taktykę.

Otagowane:

1 opinia do “Pewniaki na zakładach sportowych”

Comments are closed.

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+