Darmowy zakad Fortuna

Obstawianie meczy w trakcie a wypłacenie pieniędzy w trakcie

obstawianie-meczow-w-trakcie

Coraz więcej bukmacherów proponuje swoim graczom bardzo ciekawą opcję jaką jest tzw. wypłacenie. O chodzi dokładniej?

Obstawiając mecze możemy liczyć na dwie opcje: albo wygrywamy, albo przegrywamy. Mając możliwość obserwacji meczu na żywo często widzimy, że nasz zakład niekoniecznie może wejść. Normalnie czekalibyśmy do końca spotkania i liczyli straty.

Bukmacherzy jednak dają nam jeszcze trzecią opcję jaką jest możliwość wypłacenia choć części naszych pieniędzy, które włożyliśmy w dany zakład, jeszcze podczas trwania danego meczu. Na pierwszy rzut oka wydaje się być to idealna oferta.

 

Obstawianie meczy w trakcie

Weźmy chociażby na przykład mecz piłki nożnej. Postawiliśmy zakład, że padnie tam więcej niż trzy bramki, ale po pierwszej połowie widzimy, że zespoły nie garną się do ich strzelania. Mamy zatem możliwość wypłacenia choć części naszych pieniędzy. Dzięki temu nie tracimy wszystkiego.

Owszem, może być to dla wielu graczy ratunek. Ale musimy pamiętać, że to tylko sport, a po przerwie może paść nawet pięć goli, i co wtedy?

 

Jak całe obstawianie zakładów bukmacherskich opcja ta jest obarczona pewnym ryzykiem. Często jest to idealny zarobek dla samych bukmacherów. Jeśli wszystkie gole padły w drugiej połowie, ale my wcześniej wypłaciliśmy tylko część naszych pieniędzy, to tak naprawdę bukmacher jest na wygranej pozycji. Cóż, taki jest sport. To my musimy odpowiednio wyliczyć ryzyko.

 

Czasem warto poczekać do końca spotkania. Jeśli odpowiednio zanalizowaliśmy mecz i wierzymy, że dane gole powinny paść to warto mimo wszystko czekać do końca. Nawet jeśli statystyki meczu pokazują co innego. Mimo wszystko opcja ta kusi nas cały czas podczas trwania spotkań sportowych.

Z pewnością zdarzą się sytuacje, w których to my będziemy na plusie i odwrotnie. Nie działajmy jednak pochopnie i cały czas z zimną głową analizujmy mecz. Opcja wypłacenia pieniędzy podczas trwania meczu jest idealna na początkujących graczy – to właśnie na nich bukmacherzy zbijają największe pieniądze.

Nie grają wtedy umiejętności, a emocje – a te są najgorszym wrogiem każdego typera.

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+