Obstawianie meczy bez dowodu

Obstawianie meczy bez dowodu jest możliwe i oferowane u kilku bukmacherów…

Wychodząc naprzeciw potrzeb swoich klientów, firmy bukmacherskie coraz bardziej ułatwiają granie. Obstawianie meczy bez dowodu online ma być po prostu szybkie, sprawne i łatwo dostępne. Błyskawiczne tempo zmian w tym temacie chyba najłatwiej zaobserwować w Internecie.

Rozwój bukmacherskich usług mobilnych stanowią przede wszystkim coraz to nowsze marki obecne w sieci (często bez punktów stacjonarnych). Nowości widzimy też w aplikacjach dostarczanych przez „buków”.

Jak natomiast obstawianie zmieniło się dla samego użytkownika?

Oprócz wspomnianych udogodnień, firmy bukmacherskie kuszą również usługami dodatkowymi. W zasadzie już od startu, czyli momentu zakładania konta na zakładach online.

Jak zmieniał się ten proces obstawiania bez dowodu

Wcześniej wielu graczy przed założeniem Internetowego konta u bukmachera odstraszały np. formalności. Nie każdy miał możliwość, bądź ochotę skanowania dowodu tożsamości. Alternatywnie gracze po prostu decydowali się na klasyczne obstawianie meczy bez dowodu w punkcie.

Dodatkową barierą mógł być strach przed wysyłaniem swoich wrażliwych danych do sieci. Poza tym ten etap procedury rejestracji konta jest mozolny i czasochłonny. Czasami wykonane zdjęcie bądź skan nie spełniało wymogów (czarno- biały format, niewyraźny skan itp.). Teraz to już przeszłość. Świadomość obu stron zmienia się. Firmy obecne w sieci postanowiły złagodzić obostrzenia formalne.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obstawianie bez dowodu?

W sieci parę lat temu brzmiało jak żart. Dzisiaj? Jest standardową usługą w ofercie większości firm umożliwiających obstawianie w Internecie.

W tej kwestii znika również pewna niesprawiedliwość. Idąc do punktu stacjonarnego bukmachera, bez dowodu osobistego można spokojnie obstawiać mecze. W sieci? Jest to stosunkowo świeża sprawa ale w Fortunie czy STS takie obstawianie meczy bez dowodu jest możliwe.

Cieszy, że większość firm dostosowuje się do potrzeb graczy w tym temacie. Sprawniejsze zakładanie takich kont umożliwia usługa szybkiej rejestracji. Choć nazewnictwo jest zróżnicowane. Możecie się też spotkać z kontem otwartym, bądź tymczasowym. Dodatkowym plusem jest brak konieczności podawania numeru rachunku bankowego do wypłaty zgromadzonych środków.

Najważniejsze pytanie brzmi: czy założenie tego typu konta oznacza, że tym sposobem otrzymuję dostęp do pełnej oferty zakładów?

Fortuna

600zł darmowy zakład + freebet 30 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

Jak na razie u większości bukmacherów bez dowodu omija nas jeszcze sporo. Przynajmniej do momentu przejścia przez proces pełnej weryfikacji danych osobowych. W niektórych przypadkach tracimy, bądź mamy do czynienia z ograniczoną możliwością korzystania z bonusów.

Zdecydowanie bardziej restrykcyjne mogą być również limity na grę. Z pewnością jednak największym minusem jest brak możliwości wypłaty zgromadzonych w ramach gry on- line środków. Rzecz jasna wypłata jest możliwa, jednakże dopiero po uzupełnieniu pominiętych początkowo formalności. Z oczywistych powodów uwierzytelnienie danych zawsze będzie konieczne.

Niektóre firmy bukmacherskie w Polsce nakładają różne ograniczenia czasowe na ważność kont bez pełnej rejestracji. Mimo to myślę jednak, że warto docenić fakt możliwości grania u bukmachera bez dowodu. Nawet jeśli jest to tylko rozwiązanie tymczasowe.

Jakie natomiast korzyści przysługują nam mimo rejestracji bez dokumentu tożsamości?

Założenie konta w szybszy sposób umożliwia korzystanie z innych dobrodziejstw „buków”. Przede wszystkim warto wspomnieć o live streamach. Część transmisji z wydarzeń sportowych jak wiadomo jest dostępna do obejrzenia legalnie właśnie w serwisach bukmacherskich.

Superbet

Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Bardzo dobry bukmacher. Ma mecze na żywo, fajną promocję powitalną, mnóstwo promocji i konkursów i bardzo wysokie kursy bukmacherskie.

Czy możemy uzyskać dostęp do nich przechodząc szybką rejestrację?

Jak najbardziej – w wielu serwisach akurat ta opcja jest aktywna, nawet dla użytkowników bez potwierdzonych personaliów.

Pewnie większość osób zastanawia się jak jest z bonusami w przypadku przejścia rejestracji tymczasowej. Myślę, że na rynku bukmacherskim gracz chcący zagrać bez uwierzytelniania się, nie jest całkowicie pokrzywdzony.

Większość firm bukmacherskich w Polsce ogranicza bonusy bukmacherskie powitalne dotyczące darmowego zakładu, w zamian oferując bonus od wpłaty w przypadku oferty bonusowej na start od depozytu i freebet.

Jednakże część bukmacherów oferujących obstawianie meczy bez dowodu podchodzi do tej kwestii zdecydowanie bardziej liberalnie. Zasadniczo oferta zakładów dla kont bez pełnej rejestracji jest mocno zróżnicowana w zależności od usługodawcy. Niektórzy decydują się na ograniczenia w kwestii limitów na grę dla tego typu kont. Z kolei inne firmy bukmacherskie zmieniają ofertę wspomnianych wcześniej bonusów.

blank

Na marginesie chciałem zauważyć, że akurat w tym temacie wniosek nasuwa się jeden- ile firm tyle rozwiązań. Celem przeanalizowania ofert poszczególnych bukmacherów bez dowodu- odsyłam do portali branżowych. Różnic w poszczególnych ofertach jest sporo. Także w kwestii profitów każdy bukmacher online próbuje nas przekonać czym innym. Warto zgłębić temat przed rozpoczęciem rozgrywki.

Najważniejsze jest to, że na rynku bukmacherskim trwa prawdziwa walka o klienta.

Legalne firmy bukmacherskie stają na głowie by zachęcić graczy do skorzystania ze swojej oferty. Zyskują na tym oczywiście konsumenci. Śledząc branżę łatwo można kierować swoje bukmacherskie kroki tam, gdzie czeka nas najwięcej potencjalnych korzyści. Niesamowite są też ułatwienia takie jak możliwość obstawiania u bukmachera bez dowodu. Wielu graczy cieszy postępująca dostępność usług bukmacherskich i łatwość w ich korzystaniu.

89 ratings
Opis oferty
550 zł darmowy zakład do cashback
37 ratings
Opis oferty
600 zł darmowy zakład na start
43 ratings
Opis oferty
100% do 2300 zł za wpłatę
45 ratings
Opis oferty
600zł darmowy zakład + freebet 30 zł
superbet-bonus-na-start

Ciekawe informacje