../sts/

Obstawianie faworytów czyli pewniaków

obstawianie-faworytow

Zakłady bukmacherskie działają na rynku już dobre kilkanaście lat. Przez ten czas zebranych jest mnóstwo systemów bukmacherskich i wiele innych pomocy, które mają z każdego typera zrobić milionera. Mimo tego nie jest to takie proste zadanie.

Przeglądając owe systemy możemy zauważyć, że nawet znając na wylot swoje drużyny czy zawodników może przydarzyć się błąd, który będzie nas sporo kosztował. Jednym z najpopularniejszych pomysłów co do obstawiania spotkań sportowych jest obstawianie pewniaków czyli faworytów.

Często zaczynają od tego osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Uważają, że skoro mamy do czynienia z pewniakiem i kurs jest niższy od rywala to nie może być inaczej. I mimo takich założeń nie mamy tu 100% gwarancji.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Obstawianie pewniaków – zaczynamy

Zacznijmy analizować obstawianie meczy, pewniaków od początku.

Niektórzy bukmacherzy sami wystawiają oddzielną sekcję, gdzie możemy znaleźć takie typy. Średnio kurs oscyluje tu w granicach do 1,50. W większości przypadkach jest to 1,16 – 1,25. Pytanie brzmi: ile meczy należy obstawiać, by wyjść tu z zyskiem?

Pamiętajmy, że i w tym przypadku są wpadki. Operując tutaj płaską stawką musimy następnie wygrać pod rząd średnio 4-5 meczów.

Doświadczeni gracze zazwyczaj negują granie tylko i wyłącznie takim systemem, a już z pewnością wtedy kiedy gramy „all in, czyli za całą stawkę. Możemy wtedy zapomnieć o stałym zarobku. Granie niskich kursów wymaga od nas równie dużego zaangażowania co granie wyższych kursów.

Tu również musimy trzymać się zasad.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Po pierwsze – odpowiednia selekcja

W przypadku pewniaków nie możemy obstawiać wszystkiego jak leci po kolei. Jest to nieopłacalne i zazwyczaj już pierwszy dzień pokaże nam, że można tu wskazać spore straty. Pozostałe rady nie zmieniają się zupełnie jeśli chodzi o analizę – należy rozpatrzeć formę faworyta, bilans rozegranych meczy i wiele innych. Jeśli jednak cały czas chcemy iść tym tropem warto zastosować inną strategię.

 

Analiza meczu pozostaje nadal wnikliwa.

Warto tu jednak zastosować płaską stawkę w wysokości 1000-5000 złotych. Dzięki tak wysokim stawkom możemy liczyć na większe profity. Wtedy wystarczy nam kilka meczów w ciągu miesiąca, by zarobić średnią krajową.

Mając do czynienia z wyraźnym faworytem nie ma sensu obstawiać jego wygranej po kurskie np. 1,06. Tutaj warto zaryzykować obstawianie meczy z handicapem. Przykładowo mamy mecz piłki nożnej. Zespół A jest wyraźnym faworytem i jego wygrana to kurs 1,05. Wybierając handicap -1,5, czyli wygrana co najmniej dwoma golami możemy już mówić o znacznie wyższym kursie na poziomie 1,40.

Możemy tu wybierać handicap europejski i handicap azjatycki. W przypadku wyboru handicapu europejskiego np. -1 możemy liczyć na zwrot, kiedy nasz faworyt wygra dokładnie jednym golem.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Jak widać podczas meczy obstawianie pewniaków to nie tylko styczność z niskimi kursami. Oczywiście przy niskich kursach hipotetycznie mamy większe prawdopodobieństwo wygranej. Ale zakłady bukmacherskie pokazały już nie jednemu typerowi, że owe niskie kursy nie dają 100% gwarancji.

Otagowane: