Darmowy zakad Fortuna

Najlepszy bukmacher dla początkującego gracza

Najlepszy-bukmacher-dla-poczatkujacego

Nadal jest wiele osób, które dopiero zamierzają rozpocząć swoja przygodę z zakładami bukmacherskimi. Z pewnością nie zdają sobie oni sprawy z tego ile potrzeba czasu, by dojść do tego miejsca w którym są osoby pokazujące nam swoje kupony na wysokie wygrane.

Aby zdobyć doświadczenie musimy zacząć obstawiać mecze. Wybór najlepszego bukmachera dla początkującego gracza nieco inaczej wygląda niżeli dla zawodowych graczy. Wynika to głównie z tego, że inne aspekty są dla nas ważne. Oczywiście w każdym przypadku będziemy zadać sobie wiele pytań, ale znacząco będą się one od siebie różnić.

 

Co tak naprawdę ważne jest dla początkującego gracza?

To na co zwracamy uwagę od razu to możliwość grania bez wkładu własnego (bez depozytu). Zatem promocje typu freebet są tu bardzo pożądane.

Oczywiście legalni bukmacherzy oferują takie bonusy dla nowych graczy. Na wiele liczyć tu nie możemy bo maksymalnie 20-30 złotych, ale zawsze jest to już na kilka kuponów. Bonus od depozytu również jest ważny, ale to już zależy indywidualnie od naszego kapitału.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Jak wiadomo zyskać możemy nawet i 1000 złotych, ale wpłacając pierwszy raz 50 złotych również na tyle będziemy mogli liczyć w owym gratisie. Ważna jest także minimalna stawka za zakład. Wiadomym jest bowiem, że początkujące gracz operują niskimi stawkami dlatego tak ważne jest, by móc zakładać się o możliwie jak najmniejsze stawki. Najczęściej jest to 2 złote.

Jak chociażby w przypadku tak konkurencyjnych bukmacherów jak Fortuna.pl czy STS.PL. Ważna jest także wpłata minimalna. W tym przypadku również bukmacher fortuna ma bardzo dobre warunki, ponieważ na swoje konto możemy wpłacać już od 1 złotego.

 

Szukając najlepszego bukmachera

Bukmachera idealnego obecnie nie ma. Gracze mieszkający w Polsce musza mierzyć się z 12% podatkiem od każdego kuponu. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi zupełnie to nie zraża. Grając na prawdziwe pieniądze najczęściej gramy pod wielkimi emocjami. Tak czy inaczej możemy często usłyszeć, że dla początkujących graczy każdy bukmacher będzie najlepszy. Z pewnością coś w tym jest.

Nie wiemy do końca czego możemy spodziewać się po zakładach bukmacherskich. Nie mamy także często sprecyzowanej strategii. A to sprawia, że tak naprawdę nie wiemy co jest dla nas ważne. Jeśli jednak będą to kwestie wspomniane wyżej to warto zwrócić uwagę na takich bukmacherów jak Fortuna czy STS. Jest tam szeroka oferta, ale przede wszystkim freebety. Często pomijamy kwestie bezpieczeństwa.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Wydaje się jednak, że mając do czynienia tylko i wyłącznie z legalnymi bukmacherami takich problemów mieć nie powinniśmy. W końcu wszystko działa w 100% legalnie. I to właśnie chociażby dzięki temu możemy bez strachu wypłacać swoje wygrane prosto na konto bankowe nie martwiąc się żadnymi kontrolami, ponieważ już na starcie był odprowadzony od tego podatek.

Konkurencja jest spora, ponieważ każdy bukmacher chce zdobyć po zmianie ustawy jak najwięcej graczy. Dzięki temu możemy wybierać pomiędzy coraz to lepszymi ofertami. Dla graczy początkujących jest to wręcz idealna sytuacja.

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+