Limity u bukmacherów

Teraz trochę o tym jak wyglądają limity u bukmacherów legalnych proponujących zakłady sportowe w Polsce. Należałoby mieć pojęcie jak wygląda casus z limitami w trakcie obstawiania spotkań przez internet. Oto parę bieżących wiadomości …

Bieżąca od 2017 roku aktualizacja ustawy o grach hazardowych narzuciła na firmy bukmacherskie cykl nowych zobowiązań. Pewnym z nich jest żądanie wdrożenia tzw. regulaminu rzetelnej rozgrywki. Na przykład Fortuna jako pierwotny legalnie działający w Polsce bukmacher wprowadził w życie nader szczególne zapisy ustawy w zakresie wykorzystywania nadmienionego regulaminu.

1.
Fortuna

600zł darmowy zakład + freebet 20 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

2.
STS

Za wpłaty, do 1500 zł

Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.

3.
Superbet

Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład

Bardzo dobry bukmacher. Ma mecze na żywo, fajną promocję powitalną, mnóstwo promocji i konkursów i bardzo wysokie kursy bukmacherskie.

4.
LVBET

100% do 3000 zł + freebet 20 zł

Solidny stosunkowo nowy bukmacher. Porządna aplikacja i solidna oferta bukmacherska. Braki nadrabia bdb supportem oraz stroną do obstawiania meczów.

5.
Forbet

100% do 2300 zł za wpłatę

Świetna aplikacja bukmacherska, ponad 2000 zł na start za wpłatę. Szeroka oferta i dobre kursy. A do tego po założeniu konta liczne konkursy.

Limity, ach te limity

Zdaniem ustawodawcy zadaniem regulaminu uczciwej rozgrywki jest zabezpieczenie graczy zakładów przed negatywnymi rezultatami hazardu. Skutkiem tego na stronach wirtualnych buków odnalazły się informacje o niebezpieczeństwie związanym z hazardem, zakazie zabawy dla jednostek poniżej 18 roku życia i nazwy firm oferujących pomoc graczom z problemami hazardowymi wraz z linkami do ich stron w internecie.

Akapit 15i „Ustawy o transformacji ustawy o grach hazardowych i poszczególnych pozostałych postaw” naznaczył tudzież realizatorom zakładów wzajemnych niezwykle precyzyjne żądania dotyczącego tegoż, w jaki sposób przestrzegane winny być paragrafy tyczące się do uczciwej rozgrywki. To nie tylko odpowiednie metody kontroli użytkownika, ale też np. zapewnienie graczom zakładów lustracji swojej aktywności na stronie internetowej bukmachera.

Spełniając zapisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona uprzednio Fortuna stworzyła statut rzetelnej gry, jaki 20 listopada minionego roku został potwierdzony poprzez Ministerstwo Finansów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

W następnym kroku dla przykładu na stronie internetowej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spośród legalnie działających w Polsce bukmacherów, zatwierdził swoim graczom określanie limitów u bukmacherów czasu i kwot poświęcanych na zakłady wzajemne. Gracz może potwierdzić limit u bukmachera oznaczony jako „graj bezpiecznie” ewentualnie ustawić własny, odpowiadający jednostkowym potrzebom.

Postępowanie w zakresie wiążącego w Polsce prawa to dla wszelakiego bukmachera on line z licencją priorytet. Dokładają oni wszystkich starań, żeby wdrażane poprzez nich zmiany wypełniały wymogi ustawy hazardowej, a zarazem nie blokowały graczom zabawy. Ustalenie progów na grę pochłania na przykład na www.fortuna.pl nie wiele więcej niż paręnaście sekund – mówi Konrad Komarczuk, naczelny Fortuna Zakłady Wzajemne.

Postępowanie odn ustalania limitów u bukmacherów została włączona do przebiegu rejestracji nowego gracza. Klienci mający już swoje konto w serwisie dla zawierania zakładów muszą po zalogowaniu zrealizować rejestrację u bukmachera on line, a po czym dostać się w grupę „Limity gracza” względnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta obstawiającego.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ciekawe informacje