Nowy bukmacher! Nowa promocja! 3000 zł

Legalne zakłady bukmacherskie po 1 lipca 2017

Legalne-zaklady-bukmacherskie-po-1-lipca-2017

Tak jak data urodzin dla każdego z nas, tak samo data 1 lipca 2017 roku będzie z pewnością niezapomniana dla każdej osoby, która obstawia mecze przez internet u bukmacherów. Choć w tym drugim przypadku nie ma co świętować. Wręcz przeciwnie.

Gracze na zakładach bukmacherskich od tego czasu już z pewnością nie będą zarabiali tak dużo jak wcześniej. Dlaczego? Dlatego, że w życie weszła ustawa hazardowa, która zakazuje oferowania bukmacherom zakładów do obstawiania, którzy nie mają polskiej licencji Ministerstwa Finansów RP.

Co dokładnie zmieniło się w tematyce zakładów bukmacherskich po 1 lipca 2017 roku?

Do naszej dyspozycji będą tylko legalni bukmacherzy. Choć pozostali się nie poddają i wymyślają przeróżne rozwiązania, dzięki którym nadal fizycznie możemy obstawiać zakłady bukmacherskie. I byłoby to pewne rozwiązanie, gdyby nie fakt, że nie możemy robić jakichkolwiek przelewów bankowych u takich bukmacherów. Do tego dodatkowo przyłączają się portfele elektroniczne – Skrill i Neteller.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000 zł)...

Zatem jeśli nic się nie zmieni granie u takich bukmacherów nie będzie miało najmniejszego sensu.

 

Kary za grę u nielegalnych bukmacherów

Do tego wszystko dochodzą kary finansowe i to wcale nie małe. W Internecie znajdziemy stronę www, w której widnieje rejestr domen zakazanych. Tam znajdziemy właściwie wszystkie strony internetowe najpopularniejszych bukmacherów – Bwin, Bet-at-home, Expekt i wielu innych. Dostawcy Internetu mają obowiązek blokować podane strony www, a w innym wypadku czekają wysokie kary pieniężne. Chcąc zatem grać w pełni legalnie i nie obawiać się wspomnianych kar najlepiej jest założyć konto u bukmachera, który posiada polską licencję.

 

Obstawianie tylko legalnie

Już dziś wielu graczy oznajmia, że nie zamierza tak grać. Oczywiście są rozwiązania mające temu zapobiec. Są to głównie wyjścia internetowe, a także emigracja. Wydaje się to dość dużym krokiem, ale jeśli zakłady bukmacherskie stanowiły dla nas główne źródło dochodu to już dziś warto pomyśleć nad wyjazdem na Maltę czy do Anglii.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Co do rozwiązań internetowych nie wiadomo jak rząd polski będzie się na nie zapatrywał i jak będzie za to karał i czy w ogóle. Jedno jest pewne – zainteresowanie obstawianiem meczy w Polsce z pewnością zmaleje o ile nie wejdzie na rynek firma godna Bet365.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich

Mając już pewien staż u bukmachera online nasze wyniki z pewnością nie należą do najlepszych. Cały czas widzimy, że coś wymaga solidnych poprawek. Ale co? Staramy się jak najlepiej analizować spotkania i odpowiednio je stawkować. Statystyki nas niestety obnażają.

Wynika z nich, że ponad połowa z nas nie zarabia na zakładach bukmacherskich. Wynikałoby zatem, że mamy problemy z hazardem. Bo czy jest sens cały czas sponsorować bukmachera? Mało jest osób, które obstawia mecze tylko z czystej przyjemności. Każdy postawiony kupon ma nam dać zarobek. Szukamy zatem rozwiązania. Pytamy na forach bukmacherskich – jak grać by zarabiać? Nieliczni nam dobrze podpowiedzą, gdyż sami szukają odpowiedzi na to pytanie. Jest kilka sprawdzonych sposobów na to, by czerpać z zakładów bukmacherskich zyski.

Zacznijmy od tego najbardziej sprawdzonego – surebety. Niektórych denerwuje w tym systemie niskie wygrane. Należy wejść z dość pokaźnym kapitałem na sam początek. Ale to się opłaca, ponieważ nie ma mowy o stracie. Mało osób o tym mówi, gdyż przeważają osoby, które cały czas tracą swoje pieniądze. Poza tym są to tak niskie kwoty, że nie kwalifikują się do tego systemu. Jeśli jednak zależy nam na wyższych kursach i większej dawce adrenaliny warto zacząć interesować się giełdą Betfair.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Nie oszukujmy się – mecze piłki nożnej nadal są ustawiane. Sport jest niezwykle skorumpowany. Wystarczy nam nauka odczytywania wykresów, na których możemy zauważyć, że coś może być na rzeczy. Możemy tu zarobić naprawdę spore pieniądze, ponieważ obstawiając np. bramki możemy zauważyć strzał i za kilka sekund czy minut pada bramka. Jeśli jest już końcówka meczu to kursy są już zadowalające. Spokojnie możemy zainwestować w to większą gotówkę.

Osoby, które potrafią odczytywać wykresy mają niezwykle dużą skuteczność.

 

Zarobimy czy nie zarobimy?

Powyższe przykłady pokazują, że zarabianie na obstawianiu jest możliwe. Wymaga to od nas więcej poświęconego czasu lub gotówki. Ale efekty mamy gwarantowane. W przypadku surebetów musimy spędzić więcej czasu przy komputerze, by postawić więcej kuponów.

Wygrane nie są zbyt duże, dlatego też głównie należy iść tutaj w ilość. W przypadku giełdy nie musimy dysponować tak dużą gotówką. Choć jeśli i taką posiadamy wystarczy nam jeden ustawiony mecz, byśmy mogli wyjechać na wakacje i odpocząć kilka tygodni od bukmacherki.

Najważniejsze jest to, byśmy wiedzieli, że nawet na legalnych zakładach bukmacherskich da się zarobić. Warto zrobić wszystko, by należeć do tej nielicznej grupy, która czerpie zyski z obstawianiu meczów.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Obstaw
2 Darmowy zakład + 3000 zł Opis Obstaw
3 Cashback 500zł Opis Obstaw
4 Do 1200 zł za wpłatę + freebet Opis Obstaw
5 3000 zł + zakłady bez podatku! Opis Obstaw

Otagowane:

Zostaw komentarz