Kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu?

Firmy bukmacherskie w naszym kraju przeżywają prawdziwy rozkwit. Obowiązująca na terenie Polski od 2017 roku ustawa hazardowa wcale nie zniechęciła firm bukmacherskich do rozwijania się. Z roku na rok ich liczba przybywa, co również zwiększa konkurencję. Bukmacherzy nieustannie oferują nowe sposoby, aby zwrócić na siebie uwagę klienta. Jednym z nich są bonusy bez depozytu. Jak to działa i kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu? O tym poniżej.

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

To jeden z wielu czynników determinujących o tym, którą firmę bukmacherską wybierze klient. Bonusy bez depozytu dają możliwość zawierania zakładów bez konieczności inwestowania własnych środków pieniężnych. Poniżej przedstawiona została lista firm oferujących zakłady bukmacherskie bez depozytu:

FORTUNA – oferuje moim zdaniem najkorzystniejszy bonus bez depozytu. Jego wartość to 20 PLN. Kwota ta nie jest duża, jak zostanie to poniżej przedstawione, istnieją firmy, które oferują większy bonus. Fortuna znalazła się jednak na pierwszym miejscu, ponieważ warunki wykorzystania bonusu są najłatwiejsze do zrealizowania. W przeciwieństwie do innych firm Fortuna nie wymaga minimalnego kursu jakie muszą mieć zdarzenia zawierane za otrzymany bonus. Dodatkowo aby wypłacić otrzymany bonus należy obrócić jego wartość tylko jeden raz. Czynniki te sprawiają że Fortuna to jedna z najlepszych firm oferujących zakłady bukmacherskie bez depozytu.

Na drugim miejscu uplasował się bukmacher SUPERBET. Oferowany przez niego bonus bez depozytu wynosi 25 PLN. Warunki wypłacenia bonusu są w tym przypadku nieco gorsze niż przy pozycji numer jeden. Aby móc wypłacić otrzymane bez depozytu środki należy dwukrotnie obrócić kwotę bonusu po kursie minimalnym wynoszącym 2.0. Warunki te sprawiają jednak, że SuperBet  jest więc kolejnym atrakcyjnym bukmacherem oferującym zakłady bukmacherskie bez depozytu.

Kolejne miejsce zajmuje bukmacher LV Bet. Oferuje on dla nowych klientów kwotę bez depozytu w wysokości 20 PLN oraz dodatkowe 50 PLN. Żeby jednak otrzymać dodatkową kwotę trzeba spełnić specjalne warunki – należy posiadać karnet na mecze takich klubów jak: Arka, Gdynia Widzew Łódź, Wisła Płock, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, Stal Mielec i Wisła Kraków. Jednak możliwość wypłacenia dodatkowego bonusu jest dosyć trudna do zrealizowania. Należy bowiem czterokrotnie obrócić kwotę bonusu po kursie minimalnym 1.75. Natomiast jeśli chodzi o podstawowy bonus 20 PLN, to warunki są identyczne jak w przypadku Totolotka. Kwotę bonusu należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2.0. Oferta ta jest niezwykle atrakcyjna, zważywszy na możliwość otrzymania dodatkowych 50 zł. Jednak warunki dotyczące obrotu otrzymanego bonusu sprawia że LV Bet jest bukmacherem oferującym zakłady bukmacherskie bez depozytu z najwyższymi tego typu wymaganiami. Dlatego LV Bet uplasował się na trzecim miejscu.

blank

Jeszcze jedną firmą oferującą zakłady bukmacherskie bez depozytu jest STS. Najpopularniejsza i największa sieć bukmacherów w Polsce oferuję dla nowych graczy bonus bez depozytu w wysokości 25 PLN. To więcej niż dwie konkurencyjne firmy które zajęły wyższe pozycje. Czynnikiem który sprawił że niezwykle popularny STS zajmuje czwarte miejsce są warunki, jakie należy spełnić aby móc wypłacić otrzymany bonus. Aby otrzymana kwota mogła zostać przelana na konto bankowe gracza musi on dokonać trzykrotnego obrotu kwotą 25 PLN, po kursie minimalnym 1.91, na który muszą się składać minimum 3 zdarzenia. Trzeba więc przyznać że warunki są nieco trudniejsze niż we wcześniejszych propozycjach.

Ostatnie, miejsce w rankingu bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie bez depozytu zajmuje TOTAL Bet. Promocja jaką bukmacher przygotował dla nowych graczy wynosi 15 PLN bez depozytu. Jest to najniższa kwota z dotychczasowych firm jakie zostały wzięte pod uwagę. Jakie więc warunki należy spełnić aby otrzymany bonus mógł pojawić się na koncie bankowym gracza? Nie są one wygórowane. Trzeba bowiem obrócić kwotę bonusu jeden raz po kursie minimalnym 2.0. Niestety kwota jaką oferuję TOTAL Bet wypada najmniej korzystnie na tle innych firm, stąd też ostatnie miejsce w rankingu należy właśnie do bukmachera TOTAL Bet.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bonusy bez depozytu – warunki wykorzystania

Jak więc widać niektóre oferty firm oferujących zakłady bukmacherskie bez depozytu są do siebie podobne, a inne zaś znacząco się różnią. Począwszy od oferowanej przez bukmacherów kwoty, do warunków jakie należy spełnić aby móc ją wypłacić. Na co w takim razie należy zwrócić szczególną uwagę wybierając dla siebie odpowiedniego bukmachera? Według mnie ważniejsze są warunki jakie należy spełnić, aby móc taką kwotę przelać na swoje konto. Wiadomym jest że łatwiej będzie wypłacić bonus bez depozytu, który wymaga jednokrotnego obrotu niż ten który należy obrócić trzykrotnie. Należy tutaj pamiętać iż każda konieczność obrotu kwoty otrzymanej na zakłady bukmacherskie bez depozytu zmniejsza szansę na jego wypłacenie. Kolejną ważną rzeczą jest wymagany minimalny kurs. Jeżeli wynosi on na przykład 3.0 na pojedynczy kupon nasze szanse na powodzenie stają się niewielkie. Dlatego więc warto zastanowić się, czy nie lepiej otrzymać bonus o 5 zł mniejszy, a zyskać natomiast korzystniejsze i łatwiejsze warunki do jego wypłacenia.

Ciekawe informacje