Darmowy zakad Fortuna

Krótki ranking bukmacherów online

ranking-bukmacherow-online

Mimo że w Polsce licencję na zakłady bukmacherskie online ma już ponad 10 bukmacherów. My prezentujemy krótki ranking obejmujący tylko TOP 3 bukmacherów online. Dlaczego? Ano dlatego że oferta tych trzech legalnie działających bukmacherów po prostu jest naszym zdaniem najlepsza i bardzo bliska kompletnej oferty.

Każdy wymieniony legalny bukmacher, bo tak ich trzeba nazwać ma w swojej ofercie to co jest podstawą dla nowych graczy czyli – wysoki bonus powitalny, wysokie kursy bukmacherskie oraz szeroką ofertę zakładów. A do tego jeszcze … dla stałych graczy organizuje różnego rodzaju promocje bukmacherskie czy konkursy.

 

1. TOTOLOTEK

Na pierwszym miejscu zostały umieszczone zakłady bukmacherskie TOTOLOTEK. W środowisku bukmacherskim TOTOLOTEK ma opinie bardzo dobrą ze względu na jego niezmienną od kilku lat ofertę naziemną, a przede wszystkim internetową, która należy do jednej z najlepszych w Polsce. Główną zaletą TOTOLOTKA jest tzw. doładowanie powitalne, które gracz uzyskuje po złożeniu pierwszego depozytu.

Wysokość kwoty jaką użytkownik może dostać robi wrażenie, maksymalny bonus jest wyższy niż u konkurencyjnych bukmacherów i wynosi 1200 PLN. Ponadto TOTOLOTEK wychodzi z inicjatywą dla nowych graczy oferując im zakład bez ryzyka w postaci freebetu 25 PLN.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Jest to najwyższa oferta na polskim rynku. Zatem chyba nikogo nie dziwi, że TOTOLOTEK zajmuję najwyższą lokatę wśród swoich konkurentów i zasługuje na miano najlepszego bukmachera.

 

2. LVBET

Zakłady bukmacherskie LVBET zajmują drugą lokatę w tym zestawieniu. Bukmacher zdecydował się na otwarcie niewielu punktów stacjonarnych, lecz w zamian za to skupił się na propozycji dla graczy internetowych.

Wielkim plusem serwisu LVBET jest na pewno wygląd strony internetowej, która jest przejrzysta i nie powinna sprawić problemu żadnej nowej osobie. Niestety nie obejdzie się bez minusów, a takim na pewno jest weryfikacja konta – zdarzają się opinie, że trzeba zbyt długo czekać na weryfikacje po dokonaniu rejestracji – co niekoniecznie odpowiada wielu nowym użytkownikom.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Do niedawna był problem z aplikacją mobilną, która była dedykowana wyłącznie na urządzenia z systemem Android, na szczęście LVBET uporał się z tym drobnym problemem i teraz użytkownicy, którzy używają urządzeń z systemem iOS również mogą korzystać z aplikacji mobilnej.

 

3. FORTUNA

Zakłady bukmacherskie FORTUNA zdaniem wielu osób, tuż obok LVBET zasługują na miano jednego z lepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na korzyść FORTUNY na pewno składa się kilka czynników, przede wszystkim kursy – jedne z wyższych na rynku – tu akurat FORTUNA ma sporą przewagę nad niektórymi swoimi konkurentami.

Kolejną zaletą na pewno jest aplikacja mobilna dedykowana na urządzenia z system Android i iOS. Aplikacja sama w sobie jest bardzo prosta do obsługi i wiele osób w samych superlatywach wypowiada się na jej temat.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Niestety teraz trzeba powiedzieć trochę o negatywach tego bukmachera, do których niestety można zaliczyć opóźnienie przy wypłatach, które jest pierwszym wyznacznikiem przy wyborze swojego zakładu bukmacherskiego.

Dlatego właśnie FORTUNA zajmuje zaszczytne trzecie miejsce w tym rankingu, co nie oznacza, że jest złym wyborem dla początkujących bukmacherów, lecz do najlepszego bukmachera w tym zestawieniu, czyli TOTOLOTKA jeszcze trochę mu brakuje.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+