Darmowy zakad Fortuna

Jakie mecze obstawiać na kuponie by zarabiać

co-obstawiac-u-bukmacherow

W zakładach bukmacherskich bardzo ciekawym tematem, a właściwie procesem jest wybieranie zdarzeń na kupon – czyli jakie mecze obstawiać by zarabiać …

Wiadomym jest bowiem, że nawet jeśli bardzo interesujemy się piłką nożną to niemożliwym jest obserwacja wszystkich meczy, a co za tym idzie dyspozycji wszystkich graczy, itp. Analizując jeden mecz mamy do sprawdzenia wiele aspektów, a i one nie gwarantują nam wygranej, bo jak wiadomo to tylko sport, a tu dzieją się często dziwne sytuacje.

 

Jakie mecze obstawiać …

Zastanawiamy się zatem jakimi dyscyplinami się interesować, by zwiększyć możliwość wygranych.

Im więcej zdarzeń tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Oczywiście w nie wszystkich meczach warto obstawiać, chodzi jedynie o fakt, że mamy bogatą ofertę spotkań. Być może dlatego wiele osób woli sezon ligowy niżeli reprezentacyjny?

 

Oczywiście w ten czas jest wiele meczy i tu nie ma dyskusji. Głównie chodzi tu o ligi europejskie do których jest nam bliżej jeśli chodzi o piłkę nożną. Choć nie można tu jednoznacznie podejmować decyzji. Mimo wszystko według większości sond wielu graczy woli sezon ligowym głównie z uwagi na ilość rozgrywanych spotkań. Mimo wszystko wielu graczy piłki nożnej, siatkówki i innych sportów marzy o tym, by zagrać w koszulce reprezentacji swojego kraju. To dla nich wyróżnienie i to często przekłada się na wynik meczu. W tym przypadku praktycznie każde spotkanie jest o coś.

 

Jeśli chodzi o spotkania ligowe to ilość rozgrywanych kolejek powoduje, że czasem zespoły nie dają z siebie wszystkiego, a pod koniec rozgrywek potrafią dziać się cuda. Stąd też obstawianie meczów na początku sezonu jest dość ryzykowne.

Wszystko ma swoje plusy i minusy jednak dla większości graczy nie robi to żadnej różnicy, gdyż grają oni, by zarabiać. A biorąc to pod uwagę zawsze w ciągu dnia znajdzie się spotkanie, na które warto będzie coś postawić niezależnie od tego czy jest one ligowe czy podczas gry w reprezentacji kraju.

Mimo wszystko zawsze będzie to kolejnym aspektem do analizy przed meczem. W końcu w wielu dyscyplinach gracze grają w zupełnie innych ustawieniach, a nawet na innych pozycjach co często na przełożenie na wynik.

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+