../lvbet/

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

jak-wygrywac-na-zakladach-bukmacherskich

Skoro tu jesteś znaczy się że szukasz sposobu na to jak ograć bukmachera i zarobić na tym sporo pieniędzy! NIestety zmartwię Cię na samym początku że nie jest to takie proste jak się każdemu z Nas na początku wydawało… Ale po kolei …

Gdyby wygrywanie na zakładach bukmacherskich było proste to z pewnością większości z nas tak zarabiałaby właśnie na życie. Niestety obstawiając mecze mamy do czynienia ze sportem, w którym wszystko jest możliwe. Osoby, które już posiadają doświadczenie i typują mecze kilka, a nawet kilkanaście lat często odpuszczają sobie niektóre mecze.

Jak ograć bukmachera w necie

Początkujący często nie widzą w nich nic dziwnego. Ale po wyniku niektórzy dopiero piszą dlaczego zrezygnowali z jego typowania i często okazuje się to być dobrym podejściem. Takie zachowania często pojawiają się chociażby w tenisie ziemnym. Zawodnik, który na wielkiej imprezie bez problemów pokonałby swojego przeciwnika nagle gładko przegrywa.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Dlaczego? Być może nie chce się nadwyrężać przed prawdziwym sprawdzianem. Dla nas – osób które chcą ograć bukmachera, niektóre informacje zostaną wyjawione dopiero za kilka dni, a może i lat. Wtedy to dowiemy się, że zawodnik X wolał ustawić mecz i przegrać, gdyż zainkasował za to więcej pieniędzy niżeli wygrałby cały dany turniej. Niestety takie procedery się zdarzają nie tylko w piłce nożnej.

 

Pozostawiając jednak tę kwestię wielu z nas zadaje sobie pytanie…

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

Przede wszystkim musimy mieć swoją taktykę. Jeśli wpłacamy pewną kwotę, ale stosujemy różne stawki i metody to już na wstępnie możemy pożegnać się z tymi pieniędzmi. Niektórzy wolą spędzić daną część czasu i odpowiednio przeanalizować spotkania. Jeszcze inni wolą zarabiać szybko i skutecznie. Osoby te nie siedzą godzinami przed tabelami i statystykami.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Typerzy wcześniej zadali sobie pytanie jak ograć bukmachera? Robią to na tyle skutecznie, że niezależnie od wyniku spotkania zawsze wygrywają. Jak to robią? Odpowiedź jest jedna i brzmi „surebet”. Oznacza on pewny zakład i tak tez jest w praktyce. Niezależnie od wszystkiego i tak wygrywamy!

Niektórzy uważają, że to jest ich odpowiedź na to jak wygrywać na zakładach bukmacherskich. Inkasują oni co prawda nie zawsze duże wygrane, ale zawsze są to kupony rozliczone na plus. Warto tu jednak dodać, że przy takim graniu musimy mieć zarejestrowane konta u co najmniej dwóch bukmacherów. Nie jest to jednak trudne i wiele osób właśnie tak obstawia mecze.

 

Jak ograć bukmachera w jeszcze inny sposób?

Czy takie sposoby na bukmachera w ogóle istnieją? Niektórzy uważają, że nie da się ograć bukmachera. Faktem jest, że nie ma typera ze 100 skutecznością i na tym tez bazują sami bukmacherzy. Musimy mieć jednak świadomość, że wygrywając cały czas narażamy się na limity.

Toteż gracze, którzy mogliby cały czas ogrywać strony bukmacherskie jednak co jakiś czas specjalnie obstawiają niemożliwe wyniki lub też przegrywają pieniądze kasynie tylko po to, by bukmacher nie nałożył na nich limitu.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

To pokazuje, że musimy być ostrożni z twierdzeniami pokonania bukmachera. Mimo wszystko jest druga strona takiej taktyki – na zakładach bukmacherskich da się wygrywać! Dlatego też jeśli chcemy sobie dorobić albo obstawianie ma być naszym sposobem na życie to musimy wiedzieć, że istnieją sposoby na regularne wygrywanie i zarabianie prawdziwych pieniędzy.

 

Fajny sposób by ograć buka

To obstawianie „underdogów”. A „Underdog” to outsider. W zakładach bukmacherskich to zawodnik lub drużyna, która według bukmachera ma procentowo małe szanse na wygraną. Jednakże realnie ma szanse na wygraną. To wszystko sprawia, że automatycznie kursy na takich zawodników/drużyny są wyższe. Co oczywiście graczy może tylko cieszyć.

Ile wynoszą owe kursy?

Jeśli chodzi o zdarzenia dwutorowe to szacuje się, że takie kursy powinny wynosić minimalnie ok. 2,40. A dla zdarzeń z trzema wynikami to ok. 3,50. Obstawianie „underdogów” jest niezwykle trudne. Głównie dlatego, że ciężko je znaleźć.

Owe kursy są wysokie głównie za sprawą osób, które ustawiają kursy u bukmachera. Nie mają oni wiedzy na każdy temat, stąd też jeśli sami mamy pewne informacje możemy faktycznie sporo zarobić na takich typach. Dlatego też najczęściej gracze musza liczyć sami na siebie. „Underdogi” są możliwe bowiem do znalezienia głównie zaraz po wystawieniu oferty bukmacherskiej przez bukmachera.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Dzięki tak wczesnym błędom niekiedy jesteśmy w stanie zarobić czyli de facto ograć bukmachera jeszcze przed rozpoczęciem spotkania.

W których dyscyplinach sportowych najczęściej znajdziemy takie niespodzianki? Będzie to piłka nożna czy tenis ziemny. Ale często jest to także koszykówka. Mecze, w którym znaleźć możemy ciekawe „underdogi” to głównie niszowe ligi. I tego też należy się trzymać szukając ich.

Jednocześnie warto wspomnieć o kilku ważnych radach podczas ich obstawiania.

Po pierwsze nie szukajmy ich na siłę, ponieważ zupełnie się w tym zatracimy i zaczniemy typować niemal wszystko z wyższym kursem.

Po drugie niezależnie od tego jaką mamy strategię nie włączajmy do niej szukanie „underdogów”. W ich przypadku zupełnie inaczej się stawkuje.

Po trzecie – zważajmy uwagę na kursy bukmacherskie. To one głównie świadczą o tym czy mamy do czynienia z „underdogiem” czy też nie. Wynika zatem poniekąd, że są one skierowane głównie dla doświadczonych graczy. I tak faktycznie jest w praktyce. Oczywiście niedoświadczeni gracze również mogą napotkać takie spotkanie. Ale to nie oznacza, aby od razu uważać, że jest się w tym dobrym.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Otagowane: