Darmowy zakad Fortuna

Najlepszy bukmacher 2019 online – jakiego wybrać

najlepszy bukmacher

Zaczynając swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi musimy wybrać odpowiedniego bukmachera, a jakiego bukmachera wybrać na początek przygody z zakładami bukmacherskimi – o tym poniżej …

Zazwyczaj wygląda to tak, że rejestrujemy się tam gdzie nasi znajomi czy przyjaciele, bądź co jeszcze gorsza u pierwszego lepszego bukmachera online. I jeśli do tego myślimy, że niczym się oni nie różnią między sobą to jesteśmy w błędzie.

Jakiego bukmachera wybrać na start?

Jest kilka czynników, które mogą zadecydować o wyborze tego, a nie innego bukmachera. Pierwsza bardzo ważna sprawa to poczytanie recenzji innych użytkowników o danym bukmacherze online (analizujemy wszystko od kursów, po promocje bukmacherskie).

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Oczywiście nie liczmy na to, że choć jeden będzie miał nieskazitelną opinię, ponieważ ile ludzi tyle różnych zdań, a zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. To jednak już powinno nam nieco przybliżyć informacje na temet bukmacherów.

 

Najlepszy bukmacher online

Następnie sami powinniśmy popatrzeć jakie spotkania sportowe nas interesują i czy dany bukmacher ma je w swojej ofercie dla obstawiających. Bywa bowiem i tak, że każdy z nich nastawiony jest na różne sporty. U jednego może być dany mecz, a u drugiego nie. Poza tym w danym meczu mogą być różne zakłady. To również bardzo istotna sprawa.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Co do samych spotkań sportowych to oczywiście u każdego bukmachera są te najbardziej popularne. Kolejną sprawą, która często przesądza o tym jakiego bukmachera wybrać i założeniu konta u danego bukmachera to oczywiście bonusy powitalne.

A te mają za zadanie skusić coraz większą liczbę graczy. Nie są one naciągane, ale warto poczytać cały regulamin danego bonusu, bowiem najważniejsze często nie jest od razu na pierwszej stronie.

Każdy z bukmacherów internetowych oferuje różne bonusy, zazwyczaj jest to pierwszy zakład bez ryzyka. Często i tu występuję tzw. ALE, dlatego pamiętajmy – czytajmy regulaminy! Oprócz bonusów powitalnych niektórzy bukmacherzy w 2019 roku na bieżąco zachęcają swoich użytkowników do grania poprzez liczne konkursy oraz bonusy. Niektóre z nich warte są grania.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
2 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
3 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
4 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
5 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
6 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
7 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście

Mimo to nie powinno być to naszym priorytetem w wyborze odpowiedniego bukmachera online, w końcu nie zamierzamy kończyć na jednym kuponie. Tak czy inaczej oferta na polskim rynku jest bardzo ciekawa i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Bukmacher Fortuna

fortuna-bez-podatkuJeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce i zarazem wg Nas najlepszy bukmacher online z licencją. Oprócz promocji bukmacherskiej 120 z złotych w formie darmowego zakładu dla nowych graczy oferuje także 400 zł za pierwszą wpłatę!

Ponadto świetna aplikacja mobilna do obstawiania meczów na żywo i mnóstwo promocji dla stałych graczy jak obstawianie bez podatku w niektóre dni!

Jednak na tym nie koniec. Warto również wspomnieć o czymś, o czym nie zawsze się wspomina. A są to punkty FKP, które widnieją przy koncie każdego gracza. Należy dodać, że zawsze na starcie otrzymujemy z góry równowartość złotych.

Nie musimy wykonywać żadnych depozytów, spełniać żadnych warunków. Zaraz po rejestracji zauważymy punkty na swoim koncie, które możemy od razu postawić na interesujące nas zakłady bukmacherskie. Możemy obstawić je wszystkie, ale równie dobrze możemy je rozłożyć na kilka mniejszych.

Zdajemy sobie sprawę, że dla profesjonalnych graczy to mała kwota. Jednakże w przeważającej ilości są gracze, dla których jest to naprawdę bardzo dużo. Tym bardziej na początku. Właśnie na to mogą liczyć zupełnie nowi klienci internetowego bukmachera Fortuny.

A co jeszcze ze stałymi bywalcami?

Później już nie jest tak kolorowo. Tutaj gracze głównie opierają się na punktach FKP, które zbiera się automatycznie z każdym zawartym kuponem. W jaki sposób? Za każde 2 złote otrzymujemy 1 punkt FKP. Dzięki temu po pewnym czasie możemy wydać je po prostu obstawiając zakłady bukmacherskie. Możemy także wydać je na nagrody – tu mamy pełną dowolność.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

 

Bukmacher LV BET

lvbet-mobileBonus na start 2019 to idealny chwyt marketingowy, by zwabić do siebie możliwie jak najwięcej graczy – a ten u tego legalnego bukmachera internetowego wynosi odpowiednio 20 złotych za rejestrację (tzw. bonus bez depozytu) oraz 1500 złotych w bonusach na start po wpłacie.

Również dzięki temu jest częściej wymieniany w tym kontekście, a to tylko kolejna jego skuteczna reklama. Czy jednak jest on w stanie zaoferować nam więcej, by pozostali tu gracze także zawodowi? Niestety nie. LV BET sam pisze o sobie, że swoją ofertę kieruje głównie dla graczy rekreacyjnych.

Stawiając zatem zbyt wysokie kwoty i ogrywając bukmachera musimy się liczyć z szybkimi limitami.

Gracze rekreacyjni mogą liczyć na szeroką ofertę. Obstawiać możemy wiele dyscyplin sportowych – od tych najbardziej popularnych po te mniej. Możemy zauważyć nadal brakujące rynki w danym spotkaniu. Mimo wszystko jak na nowego bukmachera oferta jest godna uwagi.

Gorzej wygląda już sprawa kursów u tego bukmachera internetowego. A to sprawia, że nawet jeśli będziemy wygrywać to nie będą to znaczące kwoty. Jeśli chodzi o metody płatności to nie jest źle – a nawet bardzo dobrze – ów bukmacher internetowy oferuje szereg opcji.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

 

Bukmacher Totolotek

totolotek-betscan-aplikacjaDla nowych graczy ów bukmacher internetowy przygotował szereg promocji zachęcających do założenia konta. I jest to jedna z najlepszych ofert na rynku! Bowiem na start dostaniemy bonus bez depozytu (20 złotych) oraz do 1000 złotych za pierwszy depozyt!

Co do samej oferty zakładów bukmacherski zarówno przed meczowych jak i oferty live. Nie jest ona tak szeroko rozbudowana jakbyśmy tego chcieli. Dotyczy to również tylko i wyłącznie oferty przedmeczowej, ponieważ oferta bukmacherska LIVE jest już o wiele bardziej uboga. Tu gracze, którzy głównie opierają swój zarobek nie mają co liczyć na dłuższe pozostanie.

O wiele lepiej wygląda już sprawa wpłat i wypłat. Do wyboru mamy najpopularniejsze metody, a w tym od naprawdę niedawna Skrill. Oprócz tego portfela warto wspomnieć jeszcze o kolejnej opcji, z której równie chętnie korzystają gracze – PaySafeCard.

Poza tym bukmacher nie może pochwalić się zbyt wieloma zaletami. Co prawda wielu graczy nadal mówi o promocjach, dzięki którym obstawiamy bez podatku lub ze zmniejszonym podatkiem. Należy jednak być na czasie, ponieważ niektóre z tych promocji właśnie się kończy. A to sprawia, że gra tutaj staje się coraz mniej opłacalna.

Kursy nie są zbyt wysokie. Jeśli Totolotek w pełni będzie pobierał od nas podatek to musi liczyć na coraz mniejsze zainteresowanie. A szkoda, ponieważ dotychczas pomijając ofertę na żywo totolotek nie miał zbyt dużo negatywnych opinii od samych graczy.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

 

Bukmacher forBET

Legalny-bukmacher-onlineNa końcu naszego wpisu (Najlepszy Bukmacher Internetowy w Polsce) mamy forBET‚a. Oferującego nowym graczom bonusy bukmacherskie w formie podwojenia pierwszego depozytu. Możemy w ten sposób dostać ponad 1000 złotych na zakłady bukmacherskie w internecie.

Jeśli chodzi o samą ofertę bukmacherską to faktycznie jest ona godna podziwu jak na tak młodego bukmachera mimo wszystko znajdziemy spotkania, których będzie brakowało. Pytanie brzmi co tak naprawdę liczy się la zawodowego gracza?

Z pewnością o wiele mniejsze oczekiwania mają gracze rekreacyjni, dla których praktycznie przeznaczony jest każdy bukmacher. W każdym z tych przypadków rozchodzi się oczywiście o pieniądze. Gracz rekreacyjny stawia niewielkie kwoty, a w dodatku często traci.

W konsekwencji często wykonuje kolejne depozyty i zasila niejako bukmachera. Taki gracz to skarb dla każdej firmy bukmacherskiej. Nie dziwi również fakt, że każdy nawet najlepszy legalny bukmacher internetowy w 2019 roku nie zlimituje takiego gracza. Nieco inaczej mają już te osoby, które obstawiają o wiele większe kwoty. Doszły również do takiego punktu, w którym mają już swoją strategię i mocno się jej trzymają.

Dzięki temu systematycznie ogrywają bukmachera, a sami oczywiście zarabiają. Czy takich graczy akceptuje ForBet? Niestety już nie.

Patrząc po samych opiniach osób, które już miały okazję tutaj typować widać, że możemy zapomnieć o takich stawkach jak 1000-2000 złotych. Ogrywając bukmachera możemy szybko liczyć na limity. Ale graczy którzy okazyjnie typują mecze lub skoki narciarskie uważają go za bardzo dobrego bukmacher online.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Otagowane: