../milenium/

Jak często obstawiać mecze u bukmachera?

obstawianie-meczy-dla-poczatkujacych

Jak często obstawiać mecze? Może się to wydać dla niektórych zbędnym, a nawet głupim pytaniem. Jest ono bardzo proste, ale odpowiedź już nie.

Po pierwsze zauważmy, że stawiamy własne pieniądze, aby zarabiać. Często marzymy o tym, by żyć z zakładów bukmacherskich.

To nie jest trudne o ile znajdziemy dla siebie najbardziej optymalną strategię. Nie zważajmy uwagi na płatne czy nawet darmowe typy. Musimy wypracować swój system gry. Aby do niego dojść czasem potrzeba nawet lat.

 

Jak obstawiać mecze u bukmachera

Początki wielu graczy nie są łatwe. Stawia się tutaj wiele zdarzeń sportowych – 20, a nawet 50. Trzeba przyznać, że trzeba mieć na to czas, ponieważ niektóre z nich choć trochę musimy przeanalizować. Wymaga to od nas wiele czasu co często prowadzi do tego, że nie mamy go na podstawowe czynności życiowe.

Oprócz często straty czasu, występuje też strata pieniędzy.

A wraz tym narasta poczucie frustracji, gdyż po tyle postawionych zakładach nasze zarobki ani drgną. Musimy mieć silną psychikę, by przeżywać te wszystkie mecze. Potem nadchodzi czas, kiedy redukujemy tę liczbę spotkać do około 10. Nie wybieramy wtedy wszystkiego jak leci. W tym czasie możliwe, że zauważmy już nasze zyski. Nasza gra mimo mniejszej ilości kuponów nabiera tempa.

Jednak warto wejść jeszcze na poziom wyżej i obstawiać tylko np. jeden tydzień na miesiąc, a pozostałe trzy tygodnie mieć spokoju. Tutaj mamy do czynienia ze stabilnymi zyskami. Wielu graczy uważa, że na tym etapie nie daje im to już takiej satysfakcji jak kiedyś.

Dla nich to tylko praca, z której mają czerpać korzyści finansowe.

I wydaje się, że to jest odpowiedzią na powyższe pytanie – warto przejść te wszystkie etapy, by dojść do konstruktywnych wniosków. Jeśli ma to być nasz sposób na życie to nie możemy cały czas stawiać kilkadziesiąt kuponów dziennie. Znajdźmy w tym czasie swoją strategię.

 

Zauważmy co jest dla nas dobre, a co złe. Początkujący gracze siedzą dniami i nocami, a mimo to nie potrafią liczyć zysków, za to doświadczeni gracze potrafią jednym kuponem zapewnić sobie życie na poziomie do końca miesiąca.

Otagowane: