Darmowy zakad Fortuna

Gdzie obstawiać mecze legalnie przez internet

legalne-obstawianie

Internet bez wątpienia dał rozwój wielu ludziom i firmom. Nie inaczej było w przypadku zakładów bukmacherskich. Jeśli naprawdę się nimi interesujemy to dobrze wiemy, że legalne firmy bukmacherskie działają już od lat 90.

W tamtych czasach jednak najpopularniejsze były punkty naziemne. Nie każdy z nas miał komputer i przede wszystkim dostęp do Internetu. W tamtym czasie chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie musieliśmy udać się do jednego z wielu punktów naziemnych. Oczywiście nie było ich tak dużo jak to jest dzisiaj. Najlepiej miały osoby zamieszkujące większe miasta.

 

Legalne obstawianie meczy online

Dzisiaj z pewnością wielkim plusem jest fakt, że tych punktów jest o wiele więcej i z pewnością jeden z nich znajduje się gdzieś blisko nas. Nawet jeśli nie obstawiamy zakładów to mogliśmy zauważyć na mieście jeden z wielu punktów takich bukmacherów jak Fortuna czy Totolotek.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Obecnie mamy dostęp tylko i wyłącznie do legalnych bukmacherów. Ci praktycznie wszyscy dają nam możliwość zawierania zakładów w punktach poza wyjątkiem jaki stanowi bukmacher lvbet.pl.

W takich miejscach możemy poznać innych ludzi i coś się od nich nauczyć. Łączy nas w końcu to samo – sport, pasja i zarabianie na tym pieniędzy.

 

Legalnie tylko w punktach stacjonarnych?

legalne-obstawianie-meczyMożemy się z nimi oczywiście konsultować i wspólnie zarabiać. W wielu firmach gracze bardzo chwalą sobie panującą tam atmosferę, dzięki czemu wolą właśnie tam obstawiać zakłady bukmacherskie niżeli w Internecie. Minusem obstawiania w punktach naziemnych jest fakt, że nie zawsze mamy do nich dostęp. Owe placówki są dostępne w określonych godzinach.

To sprawia, że już nie mamy takich możliwości jak chociażby w sieci.

Dzięki rozwojowi Internetu bezsprzecznie zakłady bukmacherskie stały się bardziej popularne. Jak przecież doskonale wiemy to właśnie tutaj możemy być w pełni anonimowi. Nikt nie zobaczy, że ukradkiem wychodzimy z kuponem z punktu stacjonarnego.

Nadal wiele osób ma co do tego tematu dosyć negatywne zdanie.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Legalnie przez internet

Obstawiając w sieci mamy tak naprawdę cały czas dostęp do zakładów. Możemy typować o różnych porach dnia i nocy. Dla początkujących graczy jest to wręcz idealne, że mogą na spokojnie obstawiać kilkadziesiąt zakładów po kilka złotych i nie martwić się opinią innych.

Wydaje się również, że to właśnie w Internecie możemy liczyć na większe bonusy. W końcu każdy legalny bukmacher oferuje swoim nowym graczom bonus na start. Na wstępie możemy zyskać freebety sięgające 20 złotych jak to bywa w przypadku www.lvbet.pl. Dodatkowo możemy liczyć na większy bonus zależny od naszej pierwszej wpłaty.

W tym przypadku możemy zyskać średnio 500 złotych. Choć tutaj sama rejestracja nie wystarczy. Wydaje się mimo wszystko, że najlepszym rozwiązaniem jest obstawianie zakładów w sieci. Wiąże się z tym chyba najwięcej zalet. Niezależnie od pogody, dnia tygodnia czy godziny mamy pełny dostęp do oferty. Mamy do swojej dyspozycji zarówno ofertę przedmeczową jak i na żywo.

Bukmacher Bonus Opinia Odwiedź
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
2 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
3 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
4 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
5 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
6 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
7 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście

Tego czego jednak tu nie unikniemy dobrze grając to limitów. Mimo wszystko możemy zawierać zakłady jednocześnie u wszystkich legalnych bukmacherów co daje nam większe możliwości.

 

Gdzie obstawiać mecze online w Polsce?

Obstawianie meczy w Fortunie

Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim emocje i to wie najlepiej legalny bukmacher Fortuna.

To one sprawiają, że zaczynamy odchodzić od swoich wcześniej przyjętych założeń i zaczynamy zazwyczaj tracić pieniądze. Wydaje się, że nie ma nic prostszego – analiza meczu. Jednak składa się na to wiele elementów. Dodatkowo wielu początkujących graczy pyta co obstawiać i gdzie obstawiać mecze online. Oczywiście obstawiamy to na czym się znamy, a gdzie obstawiać mecze – wg Nas najlepiej na stronie do obstawiania meczy www.fortuna.pl.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Oprócz samych zakładów bukmacherskich ważne jest również to o czym wspomnieliśmy, gdzie je obstawiamy online.

obstawianie-meczy-fortunaWybór bukmachera ma kluczowe znaczenie, a szczególnie wtedy, kiedy mamy już strategię gry. Mało osób gra surebety, dlatego też decydujemy się wybrać jednego bukmachera, z którym chcemy związać się na dłużej. Jednym z nich może być właśnie Fortuna.

I tu wielu graczy zapyta dlaczego mamy zdecydować się na rejestrację u znanego bukmachera. Dlaczego nie wspomnimy o takich gigantach jak Bet365 czy Bet-at-home? Głównie dlatego, że nie posiadają oni póki co licencji, która niedługo będzie wymagana w Polsce.

Obecnie ów bukmacher to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i najchętniej wybieranych przez graczy – nie tylko za darmowy zakład 120 złotowy na start czy bonus za wpłatę do 400 złotych. Pewnym jest, że będzie to legalny bukmacher.

Co obstawiać w Fortunie?

Tak naprawdę wszystkie te dyscypliny sportowe, które można obstawiać u innych bukmacherów. Zakłady sportowe w Fortunie posiadają wszystkie najpopularniejsze ligi w tym polska. Głównie prym wiodą popularne sporty. Piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie to właściwie podstawa u każdego bukmachera. Gorzej mają gracze, którzy upodobali sobie niszowe sporty. Jednak i w tym przypadku tenże legalny bukmacher online może ich miło zaskoczyć.

Z pewnością warto zajrzeć na stronę internetową i zobaczyć czy dana dyscyplina sportowa, którą się interesujemy jest w ich ofercie.

Fortuna to bukmacher, który cały czas się rozwija. Jest zatem nadzieja, że nawet jeśli dziś nie ma naszego ulubionego sportu to być może za jakiś czas się pojawi – wystarczy w tym celu napisać na helpdesk.

Poza tym powinny nas zainteresować inne kwestie związane z bukmacherem. Ogólnie opinie na jego temat na ten moment są całkiem dobre jak na dużego bukmachera który posiada co najmniej 40% rynku zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Z pewnością oferta jest bardzo przybliżona do innych bukmacherów ale szczegóły decydują o tym (jak wspomniany darmowy zakład bukmacherski na start) że gracze wybierają tegoż buka jako pierwszego.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Co do innych rozrywek u bukmacherów … Tu nie należy szukać nowości. Pewnym jest natomiast fakt, że bukmacherzy nie będą mogli oferować nam kasyna. Pozostają nam zatem tylko i wyłącznie bukmacherskie zakłady sportowe. Dla nas to dobre rozwiązanie, ponieważ wielu graczy to co wygrywało na zakładach następnie przegrywało w kasynie. Istnieje zatem większa szansa, że to co wygramy wypłacimy na swoje konto bankowe bez żadnych obaw o kontrolę chociażby Urzędu Skarbowego.

Obstawiaj w też w Totolotku

Totolotek-darmowy-zakladDlaczego bukmacher Totolotek jest tak mało popularny – a rankingi wygrywa Fortuna czy STS? Z pewnością wynika to z faktu, że dopiero od niedawna zaczynamy tak naprawdę interesować się legalnymi bukmacherami. Owe firmy również od niedawna zaczęły planować i wdrażać zmiany i wdrażać agresywną politykę marketingową dotyczącą pozyskiwania nowych graczy zakładów bukmacherskich online.

Wydaje się, że faktycznie w przypadku bukmacherów z licencją oferta jest niezwykle ważna. W końcu i tak czeka nas podatek – dlatego tak ważne jest otrzymanie od bukmachera jak najwięcej bonusów i dodatków na start po rejestracji na stronie do obstawiania meczy online. Dlatego też warto zabezpieczyć się możliwością obstawienia danego zakładu. STS coraz częściej nie ma ciekawych spotkań w ofercie lub też często je blokuje.

Totolotek z kolei posiada owe spotkania i spokojnie możemy je obstawiać. Być może już niedługo będzie to poważna konkurencja dla tych najbardziej znanych marek i stron do obstawiania meczy. Tym bardziej, że promocje bukmachera Milenium również zachęcają nas do grania nie tylko dla bonusu powitalnego. Nie łudźmy się nadzieją, że znajdziemy tam wszystkie dostępne spotkania co na Bet365. Mimo wszystko warto założyć konto na Milenium, by było ono dopełnieniem oferty na naszym dotychczasowym bukmacherze.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Obstawiamy w Milenium!

Mimo że nie jest to topowy bukmacher w Polsce obstawianie meczy online u niego to czysta przyjemność. Fakt ma kilka wad ale ogólnie nie przeszkadzają by obstawiać u niego non stop a w dodatku możemy dostać ciekawy bonus na start za rejestrację 20 złotych bez depozytu + do 760 złotych po pierwszej wpłacie na konto do obstawiania meczy online.

Darmowy zakład i 760zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

Niezależnie od czasowych kłopotów podczas obstawiania możemy niemal cały czas obstawiać zakłady bukmacherskie. Strona internetowa jest oczywiście czynna 24/7. Dzięki temu możemy obstawiać mecze o każdej porze dnia i nocy.

obstawianie-meczy-online-w-mileniumKupony są od razu rozliczane dzięki czemu możemy inwestować je dalej. Na największą poprawę wymagają kwestie związane z płatnościami. Milenium.pl musi tutaj jak najszybciej je powiększyć, ponieważ na dzisiaj możemy dokonywać depozytów za pomocą PayU i tPay. To bardzo mały wybór. Gracze nie są raczej przyzwyczajeni do takich metod tym bardziej, że są one mało popularne. Z pewnością Milenium musi postawić na Skrilla czy Netellera. Polscy gracze pomimo wycofania się nielegalnych bukmacherów nadal posiadają w tym portfelach aktywne konta.

O wiele lepiej wygląda obsługa klienta. Milenium posiada czat online, który jest chyba najlepszą opcją podczas szybkiego rozstrzygania problemów. Na tym jednak nie koniec, ponieważ jeśli nie zależy nam na szybciej odpowiedzi możemy wybrać inny sposób kontaktu – przez formularz kontaktowy.

Bonusy i promocje w Milenium to również mocna strona tego bukmachera.

Godną uwagi jest z pewnością oferta dla nowych graczy, którzy na starcie mogą zyskać aż do 760 złotych w bonusie. Oczywiście później dla stałych graczy również są oferowane ciekawe promocje. Tak w dużym skrócie wygląda oferta Milenium na stronie internetowej.

Na pochwałę zasługują punkty stacjonarne. W opiniach graczy notują one wysoką ocenę. Z pewnością na ten fakt wpływa niezwykle miła atmosfera, która tam panuje. W całej Polsce jest sporo placówek tego bukmachera. W większych miastach bez problemu powinniśmy znaleźć choć ich jeden punkt. Nie da się jednak ukryć, że większości z nas preferuje zakłady bukmacherskie online.

TOP 3 bukmacherów online: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Niestety tutaj Milenium na tle konkurencji wypada dosyć słabo. Po zmianie ustawy hazardowej legalni bukmacherzy ruszyli do boju o walkę o każdego gracza. Milenium poza bonusem startowym nie zrobił i nadal nie robi zbyt wiele, by przyciągnąć naszą uwagę. Inwestycja w skuteczną reklamę z pewnością ożywiłaby nieco ruch na stronie. Póki co bukmacher Milenium wydaje się być bierny w swoich działaniach.

Otagowane: