Darmowy zakad Fortuna

Czy zakłady bukmacherskie są legalne i da się tak zarobić?

Czy-zaklady-bukmacherskie-sa-legalne

Mając już pewien staż u bukmachera online nasze wyniki z pewnością nie należą do najlepszych. Cały czas widzimy, że coś wymaga solidnych poprawek. Ale co? Staramy się jak najlepiej analizować spotkania i odpowiednio je stawkować. Statystyki nas niestety obnażają.

Wynika z nich, że ponad połowa z nas nie zarabia na zakładach bukmacherskich. Wynikałoby zatem, że mamy problemy z hazardem. Bo czy jest sens cały czas sponsorować bukmachera? Mało jest osób, które obstawia mecze tylko z czystej przyjemności. Każdy postawiony kupon ma nam dać zarobek. Szukamy zatem rozwiązania. Pytamy na forach bukmacherskich – jak obstawiać mecze by zarabiać? Nieliczni nam dobrze podpowiedzą, gdyż sami szukają odpowiedzi na to pytanie. Jest kilka sprawdzonych sposobów na to, by czerpać z zakładów bukmacherskich zyski.

 

Zarabianie na zakładach bukmacherskich

Zacznijmy od tego najbardziej sprawdzonego – surebety. Niektórych denerwuje w tym systemie niskie wygrane. Należy wejść z dość pokaźnym kapitałem na sam początek. Ale to się opłaca, ponieważ nie ma mowy o stracie. Mało osób o tym mówi, gdyż przeważają osoby, które cały czas tracą swoje pieniądze. Poza tym są to tak niskie kwoty, że nie kwalifikują się do tego systemu. Jeśli jednak zależy nam na wyższych kursach i większej dawce adrenaliny warto zacząć interesować się giełdą Betfair.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Nie oszukujmy się – mecze piłki nożnej nadal są ustawiane. Sport jest niezwykle skorumpowany. Wystarczy nam nauka odczytywania wykresów, na których możemy zauważyć, że coś może być na rzeczy. Możemy tu zarobić naprawdę spore pieniądze, ponieważ obstawiając np. bramki możemy zauważyć strzał i za kilka sekund czy minut pada bramka. Jeśli jest już końcówka meczu to kursy są już zadowalające. Spokojnie możemy zainwestować w to większą gotówkę.

Osoby, które potrafią odczytywać wykresy mają niezwykle dużą skuteczność.

 

Zarobimy czy nie zarobimy?

Powyższe przykłady pokazują, że zarabianie na obstawianiu jest możliwe. Wymaga to od nas więcej poświęconego czasu lub gotówki. Ale efekty mamy gwarantowane. W przypadku surebetów musimy spędzić więcej czasu przy komputerze, by postawić więcej kuponów.

Wygrane nie są zbyt duże, dlatego też głównie należy iść tutaj w ilość. W przypadku giełdy nie musimy dysponować tak dużą gotówką. Choć jeśli i taką posiadamy wystarczy nam jeden ustawiony mecz, byśmy mogli wyjechać na wakacje i odpocząć kilka tygodni od bukmacherki.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Najważniejsze jest to, byśmy wiedzieli, że nawet na legalnych zakładach bukmacherskich da się zarobić. Warto zrobić wszystko, by należeć do tej nielicznej grupy, która czerpie zyski z obstawianiu meczów.

Otagowane:

NOWOŚĆ w STS! Rejestracja bez dowodu i bonus bez depozytu!PRZEJDŹ DO PROMOCJI
+