Bukmacher dla początkujących

Wielu początkujących graczy zaczyna swoją przygodę z bukmacherką mając w kieszeni (a raczej na koncie) niewielką kwotę, którą chce przeznaczyć na swoją grę na zakładach bukmacherskich w sieci – głównie robią to na próbę dla emocji podczas oglądania meczu.

Ale niewielu wie (stąd artykuł „bukmacher dla początkujących”), że dzięki bukmacherom czy to internetowym czy w punktach stacjonarnych dostępnych w każdym praktycznie mieście w Polsce można w krótkim czasie uzyskać całkiem sympatyczną kwotę z obstawiania meczy

Zakłady bukmacherskie

W ostatnich latach, na całym świecie, zakłady bukmacherskie stały się wyjątkowo popularne. Istnieje niezliczona ilość firm bukmacherskich, a w dodatku ciągle powstają nowe. To prawda, że na tego typu formę hazardu jest ogromny popyt i korzystają z tego setki milionów ludzi na całym globie, jednak firmy bukmacherskie muszą się sporo natrudzić, żeby nakłonić klienta do skorzystania właśnie z ich usług, a nie usług innych, konkurencyjnych firm. W jaki sposób to robią?

Oczywiście ciągłym ulepszaniem swojej oferty, nowinkami technologicznymi, które ułatwiają życie klientów, ale przede wszystkim… bonusami.

Nic tak nie przyciąga klienta jak promocje. Firmy bukmacherskie doskonale o tym wiedzą i prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych form promocji. Nie inaczej jest w przypadku legalnych bukmacherów w Polsce, którzy oferują zakłady bukmacherskie online.

Obstawiaj u legalnych bukmacherów!

W Polsce obecnie istnieje ok 20 legalnych firm bukmacherskich, są to: Fortuna, STS, eToto, totalbet, LVBet, Totolotek, Forbet, Betfan, Betclic, Superbet czy Pzbuk. Najczęściej spotykanym wśród polskich firm bukmacherskich bonusem, cieszącym się sporą popularnością jest bonus od pierwszych wpłat. Firmy bukmacherskie podwajają lub nawet potrajają pierwsze wpłaty nowych użytkowników.

Początkowo przyznawana była równowartość wyłącznie pierwszej wpłaty, ale obecnie w wybranych punktach podwajana jest nawet druga, jak i trzecia wpłata. Zdecydowanie atrakcyjniejszym bonusem – z punktu widzenia klienta – jest tzw. „cashback”.

blank

Bonus powitalny bez depozytu

„Cashback” to forma promocji która polega na umożliwienie klientowi wniesienia „bezpiecznego zakładu”. Kwota zainwestowana w pierwszy zagrany kupon – spełniający wymogi promocji – w przypadku porażki zostaje zwrócona na konto gracza. Ten rodzaj promocji oferowany jest przez większość polskich, jak i zagranicznych bukmacherów. Zezwala on na zminimalizowanie ryzyka, z czego klienci bardzo chętnie korzystają.

Jednak zdecydowanie najbardziej pożądanym przez klientów bonusem są te formy promocji, które nie wymagają od nich wpłacania własnych środków.  Te promocje są określane przez firmy bukmacherskie jako „bonusy bez depozytu”.

Przyznawane są między innymi za pomyślne przejście procedury weryfikacji konta czy skorzystania z aplikacji mobilnej. Jest to zdecydowanie najnowsza forma promocji, którą oferują bukmacherzy, ale cieszy się największa popularnością. Ten bonus przyznawany jest przez wybranych legalnych bukmacherów na terenie naszego kraju.

Firma bukmacherska STS przyznaje darmowe 100 złotych jako darmowy zakład za założenie konta i zalogowanie się za pomocą urządzenia na swoje konto. LVbet z kolei gwarantuje podobną kwotę, ale po spełnieniu innych warunków, wymagane jest pomyślne przejście procedury rejestracyjnej, włącznie z weryfikacją dokumentów.

Obaj wspomniani bukmacherzy zarówno STS jak i LVBET to idealne miejsca na zakłady bukmacherskie dla początkujących.

Od czego początkujący musi zacząć

Oczywiście najpierw musimy zasilić swoje konto gracza wpłatą zaraz po wyboerze bukmachera. Jest to bardzo proste. Po zalogowaniu się klikamy w zakładkę: doładuj konto (dodaj środki, wpłać itp.), po czym wybieramy metodę płatności i przelewamy pieniądze.

Zazwyczaj strony internetowe bukmacherów są przejrzyste i intuicyjne w obsłudze, więc zarówno wybór typów, jak i czy rodzaju zakładów nie powinien sprawiać żadnych trudności, nawet początkującym graczom.

Po wybraniu interesujących nas spotkań i typów określamy rodzaj zakładu, (singiel, ako, kombi) wpisujemy stawkę i klikamy: zatwierdź. Zawarty kupon pojawi się na naszym koncie w zakładce „moje kupony” lub „moje zakłady”. Zarówno zagrane kupony, jak i aktualna ilość pieniędzy na koncie łatwo możemy kontrolować i sprawdzić klikając w stosowne zakładki na stronie.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Kilka rad dla początkujących

Kryterium Kelly`ego

Czasami uważamy, że drużyna, zawodnik lub zdarzenie ma większe szanse na wygraną niż sugerują to kursy podane przez bukmachera.

System Kelly`ego służy do maksymalizowania zarobków w dłuższym okresie czasu na zakłady bukmacherskie o zawyżonych kursach poprzez odpowiednie dobieranie stawek. Należy pamiętać, że czym wyższy kurs tym mniejsze prawdopodobieństwo sukcesu.

W tym systemie należy być bardzo wytrwałym, zyski przyjdą z czasem ale będzie trzeba na nie poczekać.

Progresja remisowa

Jednym z najczęściej stosowanych i zyskujących coraz większą popularność systemów bukmacherskich jest system gry zwany progresją remisową. Postaram się wprowadzić zainteresowanych w jego podstawy. Przygotuj się na dużą dawkę wiedzy o progresji, z jaką nie miałeś jeszcze do czynienia.

System D`Alemberta

System D`Alemberta jest systemem związanym z odpowiednim doborem stawek do konkretnej gry, nadaje się on do różnego rodzaju systemów, jednakże podstawowym wymogiem korzystanie z pomysłu genialnego matematyka jest to aby kurs na grane zdarzenie sportowe wynosił minimum 2,0 (jednak nie powinien być on również za wysoki), niezależnie czy jest ono singlem czy kuponem akumulacyjnym.

Przed rozpoczęciem gry trzeba ustalić swój budżet i jednostkę podstawową, czyli taką za jaką będziemy grali 1 kupon.

Mam nadzieję że temat zakłady bukmacherskie dla początkujących nie został wyczerpany i zajrzysz jeszcze na stronę jak obstawiać mecze.

45 ratings
Opis oferty
600zł darmowy zakład + freebet 30 zł
22 ratings
Opis oferty
Za wpłaty, do 1500 zł
33 ratings
Opis oferty
Tydzień bez ryzyka 3500 zł darmowy zakład
betfan-bonus-na-start

Ciekawe informacje