Bonusy na Ekstraklasę u bukmacherów

Typowanie Ekstraklasy może dać spory zarobek – jeśli wiemy jak typować te spotkania u buka. Dodatkowo niekiedy legalnie działający bukmacherzy on line oferują gratisy na spotkania Ekstraklasy, przez co zdołamy ekstra zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak dokładnie jest teraz – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy tenże legalny bukmacher online ruszył z nową kampanią dla nowo zakladających konta graczy zakładów sportowych (przewidują wrzucać do sieci tego typu akcje promocyjne co siedem dni).
A my użytkownicy jedynie na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Bonus na Ekstraklasę

Oprócz bonusu na początek dowolny z nowo otwierających konta typujących, który zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 pozyska ekstra dodatek.

Ważne! Charakteryzowana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś czas przedłużana.

Kluczowe zasady promocji Superbet

1) Gdy gracz przeleje minimum 50 zł i dodatkowo postawi 50 zł na Ekstraklasę (środki z depozytu) to pozyska abstrahując od oferty na start, dodatek w kwocie 50 zł,

2)Gdy gracz przeleje min 100 zł i dodatkowo postawi za 100 na Ekstraklasę (środki z depozytu) to pozyska abstrahując od oferty na start, dodatek w kwocie 100 zł.

3) Gdy gracz przeleje min 150 zł i dodatkowo postawi za 100 na Ekstraklasę (środki z depozytu) to pozyska abstrahując od oferty na start, dodatek w kwocie 150 zł.

Warunki owej oferty przeczytacie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Prócz tego wystartowali oni dodatkowo z kolejną pulą Super Game. Całkowita pula do zdobycia to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje