Darmowy zakad Fortuna

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

jak-wygrywac-na-zakladach-bukmacherskich

Gdyby wygrywanie na zakładach bukmacherskie było proste to z pewnością większości z nas tak zarabiałaby właśnie na życie. Niestety obstawiając mecze mamy do czynienia ze sportem, w którym wszystko jest możliwe. Osoby, które już posiadają doświadczenie i typują mecze kilka, a nawet kilkanaście lat często odpuszczają sobie niektóre mecze.

 

Początkujący często nie widzą w nich nic dziwnego. Ale po wyniku niektórzy dopiero piszą dlaczego zrezygnowali z jego typowania i często okazuje się to być dobrym podejściem. Takie zachowania często pojawiają się chociażby w tenisie ziemnym. Zawodnik, który na wielkiej imprezie bez problemów pokonałby swojego przeciwnika nagle gładko przegrywa.

Dlaczego? Być może nie chce się nadwyrężać przed prawdziwym sprawdzianem. Dla nas – typerów, niektóre informacje zostaną wyjawione dopiero za kilka dni, a może i lat. Wtedy to dowiemy się, że zawodnik X wolał ustawić mecz i przegrać, gdyż zainkasował za to więcej pieniędzy niżeli wygrałby cały dany turniej. Niestety takie procedery się zdarzają nie tylko w piłce nożnej.

 

Pozostawiając jednak tę kwestię wielu z nas zadaje sobie pytanie…

Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

Przede wszystkim musimy mieć swoją taktykę. Jeśli wpłacamy pewną kwotę, ale stosujemy różne stawki i metody to już na wstępnie możemy pożegnać się z tymi pieniędzmi. Niektórzy wolą spędzić daną część czasu i odpowiednio przeanalizować spotkania. Jeszcze inni wolą zarabiać szybko i skutecznie. Osoby te nie siedzą godzinami przed tabelami i statystykami.

 

Typerzy wcześniej zadali sobie pytanie jak ograć bukmachera? Robią to na tyle skutecznie, że niezależnie od wyniku spotkania zawsze wygrywają. Jak to robią? Odpowiedź jest jedna i brzmi „surebet”. Oznacza on pewny zakład i tak tez jest w praktyce. Niezależnie od wszystkiego i tak wygrywamy!

Niektórzy uważają, że to jest ich odpowiedź na to jak wygrywać na zakładach bukmacherskich. Inkasują oni co prawda nie zawsze duże wygrane, ale zawsze są to kupony rozliczone na plus. Warto tu jednak dodać, że przy takim graniu musimy mieć zarejestrowane konta u co najmniej dwóch bukmacherów. Nie jest to jednak trudne i wiele osób właśnie tak obstawia mecze.

 

Jak ograć bukmachera w jeszcze inny sposób?

Czy takie w ogóle istnieją? Niektórzy uważają, że nie da się ograć bukmachera. Faktem jest, że nie ma typera ze 100 skutecznością i na tym tez bazują sami bukmacherzy. Musimy mieć jednak świadomość, że wygrywając cały czas narażamy się na limity.

Toteż gracze, którzy mogliby cały czas ogrywać strony bukmacherskie jednak co jakiś czas specjalnie obstawiają niemożliwe wyniki lub też przegrywają pieniądze kasynie tylko po to, by bukmacher nie nałożył na nich limitu.

 

To pokazuje, że musimy być ostrożni z twierdzeniami pokonania bukmachera. Mimo wszystko jest druga strona takiej taktyki – na zakładach bukmacherskich da się wygrywać! Dlatego też jeśli chcemy sobie dorobić albo obstawianie ma być naszym sposobem na życie to musimy wiedzieć, że istnieją sposoby na regularne wygrywanie i zarabianie prawdziwych pieniędzy.

Otagowane: