Gdzie obstawiać mecze legalnie przez internet

legalne-obstawianie

Internet bez wątpienia dał rozwój wielu ludziom i firmom. Nie inaczej było w przypadku zakładów bukmacherskich. Jeśli naprawdę się nimi interesujemy to dobrze wiemy, że legalne firmy bukmacherskie działają już od lat 90.

W tamtych czasach jednak najpopularniejsze były punkty naziemne. Nie każdy z nas miał komputer i przede wszystkim dostęp do Internetu. W tamtym czasie chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie musieliśmy udać się do jednego z wielu punktów naziemnych. Oczywiście nie było ich tak dużo jak to jest dzisiaj. Najlepiej miały osoby zamieszkujące większe miasta.

 

Legalne obstawianie w 2018 roku

Dzisiaj z pewnością wielkim plusem jest fakt, że tych punktów jest o wiele więcej i z pewnością jeden z nich znajduje się gdzieś blisko nas. Nawet jeśli nie obstawiamy zakładów to mogliśmy zauważyć na mieście jeden z wielu punktów takich bukmacherów jak Fortuna czy STS.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 10 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Obecnie mamy dostęp tylko i wyłącznie do legalnych bukmacherów. Ci praktycznie wszyscy dają nam możliwość zawierania zakładów w punktach poza wyjątkiem jaki stanowi bukmacher forBET.pl.

W takich miejscach możemy poznać innych ludzi. Łączy nas w końcu to samo – sport, pasja i zarabianie na tym pieniędzy.

 

Legalnie tylko w punktach stacjonarnych?

legalne-obstawianie-meczyMożemy się z nimi oczywiście konsultować i wspólnie zarabiać. W wielu firmach gracze bardzo chwalą sobie panującą tam atmosferę, dzięki czemu wolą właśnie tam obstawiać zakłady bukmacherskie niżeli w Internecie. Minusem obstawiania w punktach naziemnych jest fakt, że nie zawsze mamy do nich dostęp. Owe placówki są dostępne w określonych godzinach.

To sprawia, że już nie mamy takich możliwości jak chociażby w sieci.

Dzięki rozwojowi Internetu bezsprzecznie zakłady bukmacherskie stały się bardziej popularne. Jak przecież doskonale wiemy to właśnie tutaj możemy być w pełni anonimowi. Nikt nie zobaczy, że ukradkiem wychodzimy z kuponem z punktu stacjonarnego.

Nadal wiele osób ma co do tego tematu dosyć negatywne zdanie.

 

Legalnie przez internet

Obstawiając w sieci mamy tak naprawdę cały czas dostęp do zakładów. Możemy typować o różnych porach dnia i nocy. Dla początkujących graczy jest to wręcz idealne, że mogą na spokojnie obstawiać kilkadziesiąt zakładów po kilka złotych i nie martwić się opinią innych.

Wydaje się również, że to właśnie w Internecie możemy liczyć na większe bonusy. W końcu każdy legalny bukmacher oferuje swoim nowym graczom bonus na start. Na wstępie możemy zyskać freebety sięgające 20 złotych jak to bywa w przypadku STS.PL. Dodatkowo możemy liczyć na większy bonus zależny od naszej pierwszej wpłaty.

W tym przypadku możemy zyskać średnio 500 złotych. Choć tutaj sama rejestracja nie wystarczy. Wydaje się mimo wszystko, że najlepszym rozwiązaniem jest obstawianie zakładów w sieci. Wiąże się z tym chyba najwięcej zalet. Niezależnie od pogody, dnia tygodnia czy godziny mamy pełny dostęp do oferty. Mamy do swojej dyspozycji zarówno ofertę przedmeczową jak i na żywo.

Bukmacher Bonus Opis Odwiedź
1 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
2 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
3 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
4 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
5 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście
6 Sprawdź na stronie bukmachera Opis Wejście

Tego czego jednak tu nie unikniemy dobrze grając to limitów. Mimo wszystko możemy zawierać zakłady jednocześnie u wszystkich legalnych bukmacherów co daje nam większe możliwości.

Warto zobaczyć ponadto:

Otagowane: